فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۱۱۵
کد خبر: ۱۰۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
عملکرد مطلوب فدراسیون فوتبال جای تقدیر و تشکر دارد
نماینده مردم پلدختر در مجلس در خصوص عملکرد فدراسیون فوتبال و تصویب اساسنامه به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، سید حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر در مجلس در خصوص عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به ظرفیتهایی که کشور در حوزه ورزش مخصوصا فوتبال وجود دارد،توقع و انتظار مردم از این رشته پرطرفدار و علاقمند بسیار زیاد است. فدراسیون فوتبال  اخیرا با مدیریت جدید، علیرغم مشکلات و محدودیت های جدیدش، عملکرد خوبی داشته است.

وی ادامه داد: در بازیهای مقدماتی جام جهانی همیشه با برخی از کشورها که مسابقه داشتیم، مردم با تردید نگاه می کردند و به سختی از گروه های خود بالا می آمدیم. اما اکنون تیم ملی فوتبال ایران با قدرت تیم های مختلف آسیایی را پشت سر می گذارد و بدون دغدغه به جام جهانی می رود. بر همین اساس جا دارد از مسئولین فدراسیون فوتبال، کادر تیم ملی و بازیکنان در کنار مردم شریف ایران که در هر حال پشتیبان ورزش مخصوصا فوتبال هستند، تشکر و قدردانی کنم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس درباره اینکه فوتبال نیازمند حمایت ویژه از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی است، در ادامه بیان کرد: فوتبال بخاطر گستردگی و علاقمندی بالایی که در سطح جامعه دارد، باعث شده تا توقعات از این رشته متفاوت باشد. بر همین اساس این رشته پرطرفدار نیازمند حمایت ویژه دولت و مجلس شورای اسلامی است تا در مسیر موفق پیش رو، گام های استوار و محکمتری بردارد. ما باید از تیم ملی فوتبال ایران حمایت ویژه داشته باشیم.

کاظمی افزود: مردم از تیم ملی فوتبال توقع بسیاری دارند و بدون شک مجلس در کنار دولت از این تیم حمایت خواهد کرد تا در جام جهانی نه تنها حضور موفقی داشته باشیم بلکه عملکردمان در مراحل مختلف جام جهانی نیز موفق تر باشد و بدرخشیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس در ادامه در خصوص تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال توسط مجلس شورای اسلامی گفت: باید نشستهای مختلفی را با کارشناسان حوزه فوتبال و مخصوصا مسئولین فدراسیون برگزار کرد. اساسنامه فدراسیون فوتبال، پشتوانه قانونی در حوزه فوتبال کشور را خواهد داشت. معتقدم باید هر چه سریعتر اساسنامه فدراسیون فوتبال تصویب شود. باید نقطه نظرات مورد نیاز در این زمینه اخذ شود تا مجلس شورای اسلامی به بررسی آن بپردازد.

وی در پایان گفت: مجلس تمام قد از تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال دفاع می کند و در این میان معتقدم دولت محترم نیز باید حمایت ویژه ای از این رشته ورزشی داشته باشد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

قضاوت حیدری در AFC Cup

تمدید مهلت فراخوان شناسایی شریک تجاری

اعلام آرای انضباطی

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول