فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۶۲
کد خبر: ۱۰۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
ناظم‌الشریعه بهترین لحظات عمرش را صرف آموزش و هدایت تیم ملی کشورش کرد
حسن کامرانی‌فر با انتشار پیامی تاکید کرد فدراسیون قدردان زحمات نیروهای نخبه و تاثیرگذار خود است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پیام تشکر حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال از سید محمد ناظم‌الشریعه آمده است:

محمد ناظم الشریعه از آن دست مربیانی است که بیشترین استمرار و حضور را روی نیمکت تیم ملی فوتسال داشته است. شش سال حضور و قهرمانی های پیاپی در آسیا وی را در زمره یکی از چهره‌های پر افتخار رشته فوتسال قرار داده است. شاید بتوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین خاطره جامعه از فوتسال کشور را در شکست و حذف برزیل و سکوی سومی جام جهانی 2016 کلمبیا جستجو کرد که با هدایت و راهبری محمد ناظم الشریعه و تلاش و پشتکار بازیکنان تیم ملی رقم خورد.

در پس هر آمدن، رفتنی است و هیچ جایگاه و سمتی ماندگار نیست. تنها اثرگذاری در زمان حضور است که یک انسان را در خاطره‌ها ماندگار می‌کند. بی‌شک باید از سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال به عنوان یک فرد موثر و ماندگار نام برد. وی فردی اخلاق مدار و در عین حال پویا بود که در سخت‌ترین لحظات زندگی از جمله از دست دادن پدر ارجمند و بزرگوارش تیم ملی فوتسال را رها نکرد و بعد از مدتی کوتاه مجدد در اردوی آماده‌سازی تیم حاضر شد. این نکات مثبت و مسئولیت پذیری است که یک انسان را از دیگران متمایز می‌کند.

حال در پایان دوران خدمت به تیم ملی برای برادر ارزشمند و ارجمند خود آرزوی بهترین ها را دارم و امیدوارم در روزهای پیش رو بهترین‌ها برای ایشان و خانواده محترمشان رقم بخورد. در خاتمه باید با ذکر چند نکته به برخی از بازیکنان محترم و زحمتکش تیم ملی فوتسال یادآوری کنم که در آموزه‌های دینی و اخلاقی ما، احترام به معلم مهمترین عنصر شناخته شده و به آن تاکید فراوان شده است. وظیفه ی همگی ما حفظ شان، منزلت و احترام مربی بزرگی است که بدون چشمداشت ۶ سال از بهترین لحظات عمرش را صرف آموزش و هدایت تیم ملی کشورش کرده است. به هیچ عنوان شکستن قداست و احترام سرمربیان و کادر فنی خود را بر نمی‌تابیم  زیرا برای فدراسیون حفظ اخلاق  و منش پهلوانی همیشه بر سایر امور اولویت داشته است.

لذا ضمن تشکر مجدد از زحمات بی‌دریغ جناب آقای محمد ناظم الشریعه این نکته را یادآور می‌شوم که هر گونه هتک حرمت و یا ناسپاسی نسبت به زحمات ایشان از نظر فدراسیون رفتاری نابخشودنی قلمداد خواهد شد و متخلفین در هر جایگاه و عنوانی به رکن قضایی معرفی می‌‌شوند.

همچنین جا دارد انتخاب یکی از شایسته‌ترین بازیکنان سابق فوتسال و آقای گل سال‌های سال این رشته را به عنوان سرمربی تیم ملی تبریک عرض کنم. بی‌شک یکی از نام‌های سرشناس جامعه بزرگ فوتسال در جوامع بین المللی وحید شمسایی است. فردی که در قامت بازیکن سال‌های سال افتخار و جام برای فوتسال و فدراسیون به ارمغان آورد و اینک در قامت سرمربی تیم ملی فوتسال منتظر درخشش و نقش آفرینی می‌باشد. حفظ روحیات پهلوانی، اخلاق و رفتار منطبق با اصول در کنار رشد و تعالی فوتسال از جمله سر فصل‌هایی است که فدراسیون فوتبال از وحید شمسایی انتظار دارد و بی‌شک انسان فرهیخته و ارزشمندی مانند وی می‌تواند با تلاش و کوشش سایر ارکان ذیربط، این هدف ارزشمند را محقق کند‌. در انتظار روزهای درخشان برای جامعه فوتسال کشور، لحظه شماری می‌کنیم و در پایان برای کادر جدید تیم ملی و همه دست اندرکاران مربوطه آرزوی موفقیت داریم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم های فوتسال و فوتبال

برگزاری نشست کمیته انضباطی پیرامون حوادث دیدار تراکتور و پرسپولیس

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان