فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۳۰۴
کد خبر: ۱۰۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
کمیته انضباطی آرای جدید مربوط به 9 دیدار از لیگ‌های پایه را صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

در بازی تیم های مهرگان رامهرمز و ولایت اهواز از مسابقات جوانان کشور که 26 آدرماه برگزار شد، تیم ولایت اهواز به دلیل سورفتار تیمی ناشی از 8 خطا به پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه سیدفخرالدین موسوی مربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قابل مقام رسمی مسابقه (داور) به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

دیدار دو تیم اصتقلال نوین بجنورد و وحدت شریف قم از مسابقات پایه کشوری که در تاریخ 23 آذرماه برگزار شد، تیم وحدت شریف به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از 5 اخطار به پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه عبدالمطلب شریفی اسدی سرمربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و ورود به استادیوم های ورزشی و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم وحدت شریف قم و پاد ساری از سری مسابقات دسته اول پایه ها که در تاریخ 7 دیماه برگزار شد، تیم پاد ساری به دلیل سو رفتار تیمی به پرداخت چهل میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه امیرحسین زنگونی بازیکن تیم وحد شریف به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و پرداخت بیست میلیون ریال محکوم شد.

در بازی دو تیم آینده سازان اصفهان و آکادمی کیا تهران که از مسابقات پایه ها که 25 آذرماه برگزار شد، تیم آینده سازان به دلیل نقض اصول کلی رفتار به پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد. باشگاه آکادمی کیا نیز به همین دلیل به پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه تورج قلم آرا مربی تیم آکادمی کیا به خاطر بدرفتاری در قبال کمک داور مسابقه به سه جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

دیدار دو تیم غفاری تاکستان و دهکده طلایی بابل از سری مسابقات لیگ پایه ها که در تاریخ 24 آذرماه برگزار شد، تیم دهکده طلایی به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از 5 اخطار به پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه علی جوادی نژاد بازیکن تیم غفاری تاکستان به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به پنج جلسه محرومیت از همراهی تیم و ورود به ورزشگاه‌ها و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

در بازی تیم‌های عقاب زاگرس نوین کرمانشاه و شهید امینی همدان از سری مسابقات پایه‌ها که در تاریخ 16 آذرماه برگزار شد، تیم عقاب زاگرس به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از 5 اخطار به پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد. رسول یوسفوند به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد
همچنین حامد صلح میرزایی مربی، امیر فرزینی، سجاد اسدبیگی، و امیرحسین بیان از تیم شهید امینی به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) هرکدام به دو جلسه محرومیت و پرداخت سی میلیون ریال محکوم شدند.

در بازی دو تیم پدیده ساری و پیشگامان مشهد از سری مسابقات نونهالان کشور که در تاریخ 3 دیماه برگزار شد، ابوالقاسم رضایی مربی تیم پدیده به دلیل بدرفتاری در قبال نماینده و داور مسابقه به پنج جلسه محرومیت از همراهی تیم و ورود به استادیوم های ورزشی و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه عبدالرضا کارگر مربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال نماینده مسابقه به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم شهید عبدی رستمکلا و خزر بابل از سری مسابقات جونان کشور که در تاریخ 20 آذرماه برگزار شد، تیم شهید بعدی رستمکلا به دلیل سو رفتار تیمی به پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه حسن نابرنا مدیرعامل این تیم به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به سه جلسه محرومیت از ورود به ورزشگاه‌ها و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد. همچنین علیرضا حیدری بازیکن این تیم به دلیل جلوگیری از موقعیت آشکار گلزنی منجر به اخراج و بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. مهران کرامتی دیگر بازیکن شهید عبدی نیز به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

بازی دو تیم وصال شیراز و پارسو ماش اهواز از سری مسابقات نونهالان کشور در تاریخ 10 دیماه برگزار شد و رضا سجادی مدیر تیم پارسو به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت و پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد.

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصویری دیدار تیم امید ایران و امید عراق

دومین بازی دوستانه به سود میزبان

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد