فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۶۹
کد خبر: ۲۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
مجموعه فدراسیون از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ها دریغ نخواهد کرد
رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: تعادل در فوتبال آسیا به هم خورده و دیگر تیم ضعیفی در آسیا وجود ندارد.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص، رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: تعادل در فوتبال آسیا به هم خورده و دیگر تیم ضعیفی در آسیا وجود ندارد. در داکای بنگلادش یک دوره مربیگری را برگزار و ارزیابی مرکز فوتبال آسیا که 4 کشور در آن عضو هستند را بررسی کرده و گزارش دقیق آن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهم داد.

وی گفت: پس از قرعه کشی رده های نوجوانان و جوانان به این نتیجه رسیدم که  تعادل در فوتبال آسیا به هم خورده و دیگر تیم ضعیفی در آسیا وجود ندارد. بخاطر این به هم خوردن تعادل و پیش بینی کردن حریفان قدر و یا متوسط، تمام 6 حریفی که دو تیم جوانان و نوجوانان با آنها به رقابت می پردازند باید به دقت مورد بررسی، تجزیه و تحلیل قرار بگیرند.

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال ادامه داد: اکنون فوتبال مدرن آمادگی یک تیم و مربی نیست. باید اطلاعات جامعی از حریف داشته باشیم، مدل تمرین ما باید مناسب با حریفانمان باشد تا بتوانیم عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذاریم. هر دو تیم ما در گروه خوبی قرار دارند.

محصص افزود: تیم ملی زیر16 سال با کادر فنی جدیدی پا به رقابتها می گذارد و با تجربه ای که عبدی و کادر فنی این تیم دارد، امیدوار به موفقیت این تیم هستم. مطمئنم عبدی در دو اردویی که برگزار شده بازیکنان مدنظرش را انتخاب کرده و به نتیجه گیری این تیم خوشبین هستم.

وی در ادامه تصریح کرد: تیم افغانستان با همه مشکلاتش حریف قدری برای ایران است.مالدیو به خاطر شرایط جوی که دارد12 ماه از سال را فوتبال بازی می کند و از آمادگی بالایی برخوردار است و ما نمی توانیم این تیم را ضعیف بدانیم.فلسطین نیز از همه تیمهای فوق قوی تر بوده و این پیش بینی من است. چرا که برنامه ریزی خیلی خوبی با هماهنگی فیفا داشته و در بخش توسعه فوتبال پایه مسیر بسیار مناسبی را طی می کند و می تواند حریف قدری برای ما باشد.

محصص ادامه داد: تیم جوانان با هدایت پورموسوی با کوله باری از تجربه و با حضور هادی عقیلی، بختیاری زاده و مارکو از برزیل، ( یک کادر فنی کامل از نظر تجربه و بین المللی و داشتن بازیکنان مطرح تیم ملی)، یک تیم کامل است و نباید فراموش کنیم این تیم یکی از بهترین تیم های ما است که در چند سال اخیر داشتیم و این بهترین بودن، نتیجه زحماتی است که در گذشته چمنیان، علی دوستی و دیگر مربیان کشیده اند. تیم فوق العاده ای  است که در تمامی خطوط بهترین بازیکنان را دارد و امیدوارم شاهد بهترین عملکرد در رده زیر 19 سال باشیم.

وی در خصوص همگروهی با امارات، نپال و قرقیزستان در ادامه افزود: امارات قوی تر از دیگر تیم ها است آنهم به خاطر برنامه مدون کمیته جوانان فدراسیون امارات. چرا که چند وقتی است مدیر فنی از بلژیک آورده و برنامه ریزی های خوبی را در بخش فوتبال پایه به مرحله اجرا گذاشته است. قرقیزستان حریف سرسختی است و نپال ضعیت ترین است اما ما نباید  هیچ تیمی را دست کم بگیریم.

وی در ادامه درباره حضور تیم ملی زیر 19 سال در تورنمنت بین المللی روسیه گفت: شرکت در تورنمنت های بین المللی فوق العاده اهمیت دارد چرا که همبستگی بازیکنان، شناخت کادر فنی ، نکات ضعف و قوت تیم مشخص می شود و بازیکنان تجربه کسب می کنند.

محصص معتقد است: شرکت در تورنمنت های متعدد باعث نخواهد شد تا تیم قوی داشته باشیم.انتخاب درست برای پست های ویژه و اینکه چه بازیکنانی انتخاب شوند، تمرینات با کیفیت، بازیهای دوستانه و نظم و انضباط تیمی از دیگر عوامل موفقیت یک تیم محسوب می شود.

وی در پایان گفت: برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم و بدون شک مجموعه فدراسیون از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ها دریغ نخواهد کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

حضور رييس فدراسيون فوتبال در تمرين تيم اميد

برگزاری دوره توجیهی داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال بانوان

برگزاری دومین جلسه کارگروه ازریابی و‌نظارت تیم های ملی

بازدید رییس کمیته فوتسال و نمایندگان ای اف سی از ورزشگاه های های ارومیه

تاج:هیات های مذهبی بهترین جایگاه برای انتقال پیام های فرهنگی و اعتقادی هستند

تمرین صبحگاهی امیدها در مرکز ملی

حضور هاشم‌پور در یک دیدار از لیگ برتر

صدور آرای کمیته وضعیت در خصوص برخی از باشگاهها

برگزاری دوره مربیگری درجه Dفوتبال

توبیخ و جریمه نقدی برای بازیکن تیم پارس جنوبی بوشهر

پربازدیدترین ها

اعلام برنامه بازیهای مرحله نیمه نهایی

اسامى بازيكنان تيم اميد به فدراسيون اعلام شد

دوره توجیهی پیش فصل داوران لیگ برتر توسط فیفا برگزار می شود

حضور رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی در تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان + عکس

دعوت از ٥٠ بازيكن به اردوى تيم ملى اميد

اطلاعیه کمیته اخلاق

گزارش تصويرى از نخستين تمرين تيم اميد

رفعتی: دوره آموزشی VAR اول مردادماه برگزار می شود

آغاز دوره توجیهی پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال + عکس

گزارش تصويرى از بازى درون تيمى بازيكنان تيم اميد