فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۳۷
کد خبر: ۲۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران گفت : بازیکنان نیاز به تجربه بیشتری دارند.

شاندیزی : در بخش کارهای تیمی از شرایط خوبی برخورداریم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، حمید شاندیزی در ابتدا گفت : اردوهای متوالی که در چند وقت اخیر تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا در پیش داریم ، باعث شده که بخش عمده ای از کارهای فنی مدنظرمان به سرانجام برسد. امیدواریم در هفته‌های آینده هم اردوهایمان را با همین کیفیت پیش ببریم.

وی ادامه داد : بازی درون اردویی را روز گذشته مقابل تیم مقاومت البرز برگزار کردیم. بازیکنان در بخش تیمی واقعا خوب کار کردند. دفاع چهار مقابل پنج نفر را پیش از این کار نکرده بودیم که طبق توافق با تیم مقاومت البرز و باتوجه به اینکه این بازی جنبه آماده سازی داشت ، به همین منظور دو تیم به نوبت در بخشی از مسابقه پاور پلی بازی کردند. ایراداتی در بخش دفاع داریم که در زمان باقیمانده هم چند مورد باقیمانده را رفع خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران افزود : در بخش تاکتیکی و به طور مشخص در بخش کار تیمی شرایط مناسبی داریم که نتیجه آن هم به ثمر رساندن شش گل خیلی خوبی بود که در این بازی وارد دروازه حریف کردیم. تنها یک مورد که بسیار مشکل ساز شده بحث اشتباهات فردی است. بخشی از آن به میزان مهارت فردی بازیکن و بخش دیگر به مقدار تجربه بازیکنان مرتبط است. در فوتبال اشتباهات فردی در کنترل کادرفنی نیست، بلکه با کسب تجربه بازیکن از اشتباهات قبلی خود و همینطور افزایش میزان مهارت‌های فردی بازیکن رفع می شود.

شاندیزی ادامه داد : درحال حاضر بهترین بازیکنان از میان حدود هزار و دویست بازیکنی که شناسایی شدند را در اختیار داریم، اما بازهم شاهد مواردی این چنین هستیم که تیم را آزار می دهد. امیدوارم با باتجربه شدن بازیکنان و انجام بازیهای تدارکاتی بیشتری که در پیش داریم ، این مشکل نیز حل شود.

وی با اشاره به بازی تدارکاتی مقابل تیم لیگ برتری رده سنی بزرگسالان مقاومت البرز تصریح کرد : مقاومت البرز تیم لیگ برتری است و لیگ برتر ایران هم به نوعی برترین لیگ آسیا است . بازیکنان این تیم تجربه بسیار خوبی دارند و این نفرات حداقل به مدت دو سال درکنار یکدیگر بازی کرده اند . بی تردید اسم تیم بزرگسال باعث استرس برخی از بازیکنان تیم زیر 20 سال می شود و اندکی شرایط روحی بازیکنان را تضعیف کرد، اما هرچه پیش رفتیم شرایط بازی برای تیم ما بهتر شد و امیدواریم که بازیکنان پس از بازیهای تدارکاتی پیش‌رو ، بیش از پیش باتجربه و آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

قرارداد بدون مبلغ ثبت نمی شود

معرفی داوران و ناظران هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

توضیحات روابط عمومی

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ برتر بانوان اعلام شد

اسامی 34 بازیکن از سوی حسین عبدی اعلام شد

دوره ویژه ناظران داوری با تدریس والنتین ایوانوف

انصاریفرد وارد زاهدان شد

اطلاعیه

اعلام رای تیم های نساجی مازندران، پیکان تهران، ماشین سازی تبریز، پارس جنوبی و پرسپولیس تهران

تاج:مربیان از حضور مدرس خارجی بهترین بهره را ببرند

پربازدیدترین ها

گزارش تصویری از تمرینات عملی داوران فوتسال

گزارش تصویری از مراسم اختتامیه دوره لیگ برتر فوتسال بانوان

رفعتی: روی داوران جوان سرمایه‌گذاری می‌کنیم

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه دوره پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای در مرکز ملی فوتبال(2)

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای در مرکز ملی فوتبال (1)

انجام معاینات تخصصی پزشکی و آمادگی جسمانی داوران فوتسال+ عکس

حضور رييس فدراسيون فوتبال در تمرين تيم اميد

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای فوتبال

برگزاری دوره مربیگری حرفه ای فوتبال + عکس