فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۵۲
کد خبر: ۲۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
بازی درون اردویی تیم های ملی فوتسال زیر 20 سال و بزرگسالان برگزار می شود
رییس کمیته فوتسال درباره روند آماده سازی و پیش روی تیم ملی فوتسال زیر 20سال برای مسابقات قهرمانی آسیا به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، داود پرهیزکار در ابتدا گفت : باتوجه به نتایج خوبی که تیم ملی زیر 20 سال در مسابقات مقدماتی آسیایی در ازبکستان گرفت ، اردوهای مستمر این تیم آغاز شد. دو بازی دوستانه برابر روسیه و همچنین یک سفر بسیار خوب به چین تایپه در برنامه‌های این تیم به اجرا گذاشته شد و در چین تایپه سه بازی تدارکاتی برای ملی پوشان جوان برگزار شد. در واقع پس از این روند ، عیار و شاکله اصلی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال مشخص شد.

وی ادامه داد : همچنین با تصمیم گیری بسیار خوب کمیته فنی و توسعه قوتسال و فوتبال ساحلی محمد هاشم زاده هم به تیم اضافه شد که به نظرم توان کادرفنی با حضور وی دو چندان شد. هاشم زاده در کنار تیم ملی بزرگسالان مهره ارزشمندی است و همگی اعتقاد داریم که وی کمک زیادی به تیم زیر 20 سال خواهد کرد.

رییس کمیته فوتسال افزود : پس از بررسی انجام شده ، برنامه‌ریزی را بر این اساس انجام دادیم که تا پیش از اعزام تیم به تبریز ، بازیکنان هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در اردو و به طور کامل در اختیار مربیان تیم ملی باشند. ضمن اینکه در هر اردو یک بازی درون اردویی برگزار شود. همچنین روز گذشته با ناظم الشریعه صحبت کردم و باتوجه به دید حرفه ای و همکاری شایسته وی قرار شد تا 19 خرداد یک بازی دوستانه بین تیم های ملی زیر 20 سال و بزرگسالان برگزار شود.  

پرهیزکار درخصوص مراسم بدرقه تیم ملی زیر 20 سال تصریح کرد : در تاریخ 20 خرداد مراسم بدرقه تیم ملی زیر 20 سال برگزار می شود و با مساعدت سازمان تیم های ملی و کمیته فرهنگی ، اعضای تیم ملی زیر 20 سال در 21 خرداد به مشهد مقدس اعزام می شوند که این سفر زیارتی شامل یک جلسه تمرینی هم خواهد بود. ضمن اینکه تیم ملی زیر 20 سال از مشهد نیز به طور مستقیم عازم تبریز خواهد شد.

رییس کمیته فوتسال با اشاره به امتیاز میزبانی مسابقات گفت : میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم که یک نقطه قوت است. ضمن اینکه سعی کردیم تمام شرایط مورد نظر کادرفنی را مهیا کنیم. شاهد همدلی بسیار خوبی برای موفقیت این تیم هستیم و شاهد این هستیم که تمام مسئولان فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه در تمام تمرینات و بازیهای دوستانه در کنار کادرفنی و بازیکنان این تیم حاضر می شوند ، چراکه موفقیت این تیم برای همه ما مهم است. براساس صحبتی که با کادرفنی داشتم مشکلات کوچک عمدتا فردی در تیم وجود دارد که کادرفنی در کنار حمایت همه جانبه‌ ما ، در صدد رفع مشکلات تا پیش از حضور در مسابقات است.

وی در پایان گفت : جا دارد تشکر ویژه ای هم از شرکت هاکوپیان حامی البسه غیر ورزشی فدراسیون فوتبال داشته باشم، چراکه اعضای تیم ملی زیر 20 سال با البسه زیبا و واحد عازم مسابقات خواهند شد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

قرارداد بدون مبلغ ثبت نمی شود

معرفی داوران و ناظران هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

توضیحات روابط عمومی

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ برتر بانوان اعلام شد

اسامی 34 بازیکن از سوی حسین عبدی اعلام شد

دوره ویژه ناظران داوری با تدریس والنتین ایوانوف

انصاریفرد وارد زاهدان شد

اطلاعیه

اعلام رای تیم های نساجی مازندران، پیکان تهران، ماشین سازی تبریز، پارس جنوبی و پرسپولیس تهران

تاج:مربیان از حضور مدرس خارجی بهترین بهره را ببرند

پربازدیدترین ها

گزارش تصویری از تمرینات عملی داوران فوتسال

گزارش تصویری از مراسم اختتامیه دوره لیگ برتر فوتسال بانوان

رفعتی: روی داوران جوان سرمایه‌گذاری می‌کنیم

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه دوره پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای در مرکز ملی فوتبال(2)

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای در مرکز ملی فوتبال (1)

انجام معاینات تخصصی پزشکی و آمادگی جسمانی داوران فوتسال+ عکس

حضور رييس فدراسيون فوتبال در تمرين تيم اميد

گزارش تصویری از کلاس مربیگری حرفه ای فوتبال

برگزاری دوره مربیگری حرفه ای فوتبال + عکس