فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۳۴۰
کد خبر: ۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
جلسه هم اندیشی و هماهنگی مسابقات لیگ برتر امید و جوانان فصل ۹۹-۹۸ با حضور نمایندگان، مدیران باشگاه های شرکت کننده و مدیران و مسئولان مسابقات پایه در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این جلسه، نحوه برگزاری مسابقات فصل قبل و همچنین مسابقات در فصل آتی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .بر این اساس واحد مسابقات پایه سازمان لیگ پیشنهاد نموده که نحوه برگزاری مسابقات با توجه به شرایط مالی و اقتصادی باشگاه ها و به منظور برگزاری مناسب و با کیفیت، با تغییراتی همراه باشد تا باشگاه ها بتوانند هزینه های مربوطه را تامین کنند. ضمن اینکه علاوه بر حفظ کیفیت مسابقات به تعداد بازی های لازم برای بازیکنان و تیم ها در هر فصل توجه شود.
باا توجه به ساختار مناسبی که در فصول گذشته در مسابقات لیگ های مذکور حاکم بود و کیفیت خوب برگزاری مسابقات ، باشگاهها از مسئولین برگزاری درخواست کردند با توجه به اهمیت این رقابت ها در آشنایی وآمادگی بازیکنان باشگاه ها جهت حضور در مسابقات رده بالاتررقابت ها طبق روال قبل در یک گروه ۱۲ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار شوند و کلیه باشگاه ها نیز موظفند تا روز پایانی مسابقات در بازی ها حاضر باشند.
در این جلسه که با حضور اعضا و نمایندگان کمیته جوانان برگزار گردید ، مقرر شد و با توجه به برنامه اردوها و مسابقات تیم های ملی در رده امید و جوانان باشگاه ها با توجه به شرایط آتی این دوره سنی ، تعامل بیشتری با تیم های ملی داشته باشند و در مقابل باشگاه ها نیز خواهان توجه بیشتر از سوی مربیان و استعداد یابان تیم های ملی به این مسابقات شدند. همچنین باشگاهها درخواست کردند به دلیل حضور بازیکنان با تجربه در این رده سنی از داوران بهتری و شاخص تری استفاده شود.
واحد مسابقات پایه سازمان لیگ زمان شروع بازی ها را اوایل مرداد اعلام که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جنوب کشور و مجهز نبودن استادیوم ها به نور کافی و عدم امادگی لازم باشگاه ها در خصوص جذب بازیکن زمان آن به اواخر مرداد موکول گردید. در صورت مهیا نمودن شرایط و برطرف نمودن مشکلات، رقابت ها طبق برنامه در این تاریخ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصويرى از كارگاه قوانين رسانه اى

قاب ماندگار در اختتاميه نخستين كارگاه قوانين رسانه اى

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته اول

كوثرى:رسانه ها به برگزارى چنين كارگاه هايى نياز دارند

تاج:نياز به برگزارى چنين كارگاهى احساس مى شد

پایان مرحله گروهی المپیاد استعدادهای برتر فوتسال کشور

جلسه محمدی با مربیان حاضر در المپیاد پسران

برگزاری مراسم افتتاحیه المپیاد پسران+عکس

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ساحلی کشور

اعلام برترین‌های فوتبال ایران

پربازدیدترین ها

اعلام داوران مرحله اول جام حذفی

ویدئو فستیوال فوتبال پایه دختران در کردان کرج- اردوگاه ایثار

گزارش تصویری

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست فدراسیون

اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال

برگزاری اختتاميه با شكوه ليگ دسته اول فوتبال بانوان كشور

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته اول

ممبینی: عملکرد داوران در هفته نخست رضایت بخش بود

اعلام نتایج هفته نهم لیگ برتر فوتسال

تماشاگران فوتبال بدون بلیت به ورزشگاه ها نروند