فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۲۷۰
کد خبر: ۲۵۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
پرهیزگار:نمایندگان AFC از میزبانی شایسته ایران قدردانی کردند
رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال معتقد است میزبانی از مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال اسیا در تبریز دستاورد ارزشمندی برای فوتبال کشور به شمار می رود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داوود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال و مسئول برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال قهرمانی آسیا در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت: میزبانی از این مسابقات با حضور 12 تیم برای نخستین بار در شهر تبریز اتفاق بسیار ارزشمندی بود که با وجود تمامی سختی ها با موفقیت و سربلندی به پایان رسید. لازم است در اینجا از همکاری نزدیک تمامی مسئولین در حوزه های مختلف استان خصوصا اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ، هیات فوتبال استان ، مسئولین ورزشگاه پورشریفی ، شهرداری ، استانداری، نیروی انتظامی و سایر بخش ها قدردانی کنیم که بدون همکاری و حمایت آنها چنین موفقیتی به دست نمی آمد.
پرهیزگار اضافه کرد: تیم اجرایی فدراسیون فوتبال به مدت چند ماه درگیر برگزاری رقابت ها بود و زحمات شبانه روزی اعضای این تیم در نهایت منجر به برگزاری موفقیت آمیز رقابت ها شد. لازم است به این نکته اشاره شود که استانداردهای AFC در میزبانی از رقابت ها نسبت به سال های گذشته ارتقا پیدا کرده و به مراتب آیتم ها و موارد بیشتری از کشور میزبان درخواست می شود. با این وجود نمایندگان کنفدراسیون در تمامی بخش ها از میزبانی شایسته ایران قدردانی و تشکر کردند و این میزبانی را در حد رقابت های استاندارد جهانی و بین المللی ارزیابی کردند.همچنین تیم ها و کشورهای شرکت کننده نیز از شرایط میزبانی کمال رضایت را داشتند که این باعث خوشحالی است.
رئیس کمیته فوتسال اضافه کرد: ریاست محترم فدراسیون و همکارانشان همچنین سرپرست دبیرکلی آقای شکوری نهایت همکاری و حمایت را از این میزبانی داشتند و تمامی ظرفیت ها برای موفقیت کشور در برگزاری رقابت ها فراهم شد. در واقع این الگویی بود که به تیم برگزاری AFC توانمندی های فوتبال ایران و خصوصا شهر تبریز را نشان می داد تا بعد از میزبانی ایران از فینال لیگ قهرمانان اسیا یک اتفاق بزرگ دیگر نیز برای فوتبال کشور ثبت شود. من فکر می کنم این میزبانی شایسته می تواند زمینه ساز میزبانی فوتبال ایران از رقابت ها و رویدادهای معتبر فوتبال آسیا در رده های مختلف باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

تغییر زمان دو دیدار از هفته پانزدهم

گزارش تصویری از تست های آمادگی جسمانی داوران لیگ برتر فوتسال بانوان

اسامی محرومان هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام شد

صيادمنش:مكاتبات انجام شده، براى همراهى تيم اميد آماده ام

تغییر داور دو دیدار از هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام تغییر زمان دو دیدار از رقابتهای لیگ برتر فوتسال

اعلام داوران هفته 20 لیگ برتر فوتسال

اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

ممبینی: توسعه و رشد داوری بانوان یکی از اهداف مهم کمیته داوران است

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره توجیهی نیم فصل داوران فوتسال بانوان+ عکس

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال

اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره توجیهی نیم فصل داوران فوتسال بانوان+ عکس

پدیده های دیروز ، ملی پوشان فردا

حضور شکوری به عنوان مدرس در دوره آکادمی داوران آسیا

مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2020 برگزار شد

حمایت همه جانبه از تیم امید

پرهیزکار: شرایط تیم ملی فوتسال نگران کننده نیست

اعلام زمان قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا 2020