فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۴۷۰
کد خبر: ۲۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
کلاسهای دانش افزایی در بالاترین سطح در حال برگزاری است
رئیس کمیته آموزش گفت: با برگزاری دوره های آموزشی دانش افزایی بحث یکسان سازی اموزش به خوبی اجرا می شود.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ میرشاد ماجدی، رئیس کمیه آموزش گفت: برگزاری دوره های دانش افزایی به شکل گسترده و اینکه مربیان دانش خود را نسبت به مدرک های Dو C ارتقا می دهند تنها نگاه و خواسته فدراسیون فوتبال نبوده و این نگاهی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از بحث کنواسیون به ایران از ما داشته و خواسته که به مرحله اجرا برسد. در واقع با برگزاری دوره های آموزش دانش افزایی و همچنین کلاسهای مربیگری در درجه های مختلف، ا مدرک های جدیدی را که می دهیم که قابل اعتبار خواهد بود.
وی ادامه داد: این مدارک را هر مربی که داشته باشد اجازه فعالیت دارد که مدت زمان اعتبار کارتهای مربیگری آنها 3 سال است. بحث بعدی، یکسان سازی موضوع آموزش است. ضمن اینکه در این دوره ها ما آغاز فعالیت آموزش الکترونیک را در دستور کاری مربیان قرار داده ایم. پیش از این برای برگزاری هر دوره مربیگری و در صدور کارت از سوی AFC و ارائه به ایران زمان طولانی صرف می شد اما اکنون کمیته آموزش و فدراسیون فوتبال در شرایطی قرار دارد که با مجوز رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا می تواند مدارک را در کمترین زمان ممکن یعنی بین 15 تا 30 روز در اختیار شرکت کنندگان قرار دهند.ضمن اینکه امار و ارقام درست مربیان حاضر در کشور، مربیان فعال و غیر فعال را خواهیم داشت.
رئیس کمیته آموزش در ادامه بیان کرد: پیش از این دوره های دانش افزایی از قبل و به صورت سالانه برگزار می شده است. اینکه چرا بعضی استانها برگزار نمی کردند جای سوال دارد. اکنون همه استانها ملزم هستند دوره دانش افزایی را برگزار کنند. در واقع کلاسهای دانش افزایی به منظور ارتقا دانش مربیان در هر سطحی است.
وی ادامه داد: همیشه تغییر و نگرش جدید با تقابل و اصطحلاک مواجه می شود. مطمئنا با تغییر ونگرش تقابل به وجود می آید اما من از همه دوستان میخواهم که تقابل نکنند. ما طبق دستورالعمل نظام هماهنگی ، مبلغ 150 هزار تومان برای استانها و 250 هزار تومان برای صدور کارتهای مربیان را هزینه می کنیم و مابقی این پول برای فدراسیون نیست و هزینه گروهی می شود که در دوره های مربیگری حضور داشته و فعالیت می کنند.
رییس کمیته آموزش در پایان گفت: در رابطه با شیراز باید بگویم که من چنین چیزی را ندیدم. دوره بسیار خوبی برگزار شد و از طریق پاورپوینت مطالب آموزش رابه مربیان حاضر در این همایش ارائه دادم. معتقدم باید گفتار و موضوعات جدید و دانش افزایی مطرح شود. در استانهای اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، گیلان، اصفهان و فارس حضور داشتم و شاهد برگزاری دوره های دانش افزایی در بهترین و بالاترین کیفیت بودم. اگر فردی مشکلی دارد بیاید و با ما در میان بگذارد. بدون شک سعی می کنیم مشکلش را حل کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

الزامات رسانه ای فصل جدید لیگ برتر

جلسه هماهنگی المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد

دوم شهریور، دریافت کارت ورود شرکت کنندگان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست فدراسیون

برگزاری همایش بزرگ فوتبال پایه

اعلام زمان قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال

گزارش تصویری

برگزاری مرحله يك هشتم نهايي المپياد استعدادهاي برتر فوتبال دختران كشور

حضور نمایندگان  ایران در مسابقات زیر 15 سال دختران  کافا

برگزاری المپیاد استعداد های برتر فوتبال ساحلی

پربازدیدترین ها

اسامی داوران هفته نخست لیگ برتر فوتبال

فراخوان طراحی البسه تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی

اعلام داوران هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

توضیحات روابط عمومی

اعلام داوران مرحله اول جام حذفی

جوانان ايران، قهرمان كافا

برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر اعلام شد

گزارش تصویری

تاج:امیدوارم یک لیگ پویا،جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم

ویدئو فستیوال فوتبال پایه دختران در کردان کرج- اردوگاه ایثار