فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۲۹۴۶
کد خبر: ۳۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۱۶سال آسیا -همدان
سرمربیان تیم‌های حاضر در دور مقدماتی فوتبال نوجوانان آسیا در کنفرانس خبری پیش از آغاز رقابتها به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

عبدی: هنوز ابتدای راه هستیم اما نشانه های پیشرفت در تیم نمایان است/ذهنیت بازیکنانم را تغییر دادم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی در کنفراس خبری پیش از آغاز مسابقات گفت: در ابتدا تشکر می کنم از حضور شما خبرنگاران در این نشست. ضمن اینکه خوش آمد می گویم به سرمربیان تیم هایی که در این نشست حاضر هستند و البته تیم افغانستان که امشب وارد همدان می شود.

وی ادامه داد: اهمیت این مسابقات به این دلیل است که تیم ها باید برای صعود به مرحله بعدی تلاش کنند. این موضوع باعث فشار و استرس زیادی روی بازیکنان این رده سنی می شود.

عبدی افزود: این روزها همه تیم‌ها تلاش می کنند و به نوعی همه آنها آماده هستند و از نظرم هیچ تیمی بر تیم دیگری برتری ندارد و تنها شرایط داخل زمین مسابقه است که تیم برتر را مشخص می کند. از اردیبهشت ماه مرحله انتخابی بازیکنان را تا خرداد ماه انجام دادیم و درنهایت در تیرماه یک اردوی بلند مدت را برگزار کردیم که منتج شد به تشکیل 2 تیم که با تقسیم بازیکنان در قالب دو گروه در چین و تاجیکستان حضور پیدا کردیم و فرصتی شد تا بازیکنان را به طور کامل بررسی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران تصریح کرد: در حال حاضر 25 بازیکنی که در همدان داریم به آمادگی نسبی و خوبی از نظر رفتاری، فیزیک و تاکتیکی رسیدند. در واقع با مراحلی که پشت سر گذاشتیم اکنون راه برای پیشرفتشان باز شده است. هنوز ابتدای راه هستیم اما نشانه های پیشرفت در تیم ما نمایان شده و امیدوارم این را در زمین بتوانیم مسابقه به اجرا بگذاریم. امیدوارم همه تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات از لذت و هیجان بازی بهره ببریم.

عبدی درباره میزان شناخت از تیم های رقیب ایران گفت: از بین حریفان تنها از افغانستان یک شناخت نسبی داریم که آن هم به واسطه انجام یک بازی دوستانه برابر آنها در تاجیکستان بود، اما از دیگر تیم‌ها شناخت خاصی نداریم. هر تیمی دارای یک افق و ایده‌آلی است و ایده‌آل ما نیز برای تیم نوجوانان صعود به مرحله بعد و درنهایت حضور در جام جهانی است.

وی اضافه کرد: تمام تلاشم را به کار گرفتم تا اینکه ذهنیت بازیکنان تیمم را عوض کردم، باید به جام جهانی این رده سنی برسیم و این ایده‌آلی است که باید به سمت آن حرکت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان تاکید کرد: در این مدت بازیهای تدارکاتی مناسبی صرفا با هدف شناخت بازیکنان و نه کسب نتیجه، برگزار کردیم و در کل از انجام این دیدارها راضی هستم. حتی برابر تیم عراق به پیروزی رسیدیم، عراقی که از سال 1390 بخصوص در رده سنی پایه موفق به پیروزی برابر آنها نشده بودیم.

وی در پایان گفت: باید از میزبانی خوب استان همدان کمال تشکر را داشته باشم و بار دیگر امیدوارم که مسابقات خوبی را پشت سر بگذاریم.

عبدی: هنوز ابتدای راه هستیم اما نشانه های پیشرفت در تیم نمایان است/ذهنیت بازیکنانم را تغییر دادم

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصويرى از تمرين تيم اميد در مجموعه اسپاير

تمرين با نشاط اميدها در اسپاير

اعلام برنامه مسابقات معوقه لیگ دسته اول فوتسال

برگزاری آخرین تمرین تیم ملی فوتبال بانوان زیر23 سال

اعلام برنامه مسابقات معوقه هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال

صيادمنش:به هماهنگى بيشترى نياز داريم

حسن زاده: باید بهترین نتیجه را در تورنمنت کافا به دست آوریم

تمرين تيم اميد در مجموعه اسپاير

اسامی محرومان هفته دهم لیگ برتر

معرفی اعضای جدید کمیته داوران

پربازدیدترین ها

معرفی اعضای جدید کمیته داوران

اسامی داوران هفته 11 لیگ برتر فوتبال

ويلموتس:تمرکز ما روی بازی خودمان است

تیم ملی بازمی گردد

ویلموتس:همه تلاش مان را برای مسابقات بعدی می کنیم/هیچ گاه نباید یک نفر را مقصر قلمداد کرد

شجاعی:این بازی برای هر دو تیم حساس است

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی

برگزاری جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال

اعلام داوران هفته 14 لیگ دسته اول فوتبال

گزارش تصویری نیمه اول دیدار ایران و عراق