فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

کد خبر: ۴۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
رئیس کمیته جوانان درباره دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ویتنام گفت: با ارزیابی آنالیز بسیار خوبی که کادر فنی داشت، تیم ویتنام نتوانست برابر ایران موفق شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی، رئیس کمیته جوانان گفت:کادر فنی با تحلیلی که از نحوه بازی ویتنام داشت، تصمیمات درست و لازم را به خوبی گرفت و بازیکنان نیز آن را به درستی اجرا کردند. در نیمه اول، بازی کاملا در اختیار تیم ایران بود و یکی از ویژگی های بسیار مهم در این مسابقه ندادن فضا و زمان به تیم ویتنام بود.

وی ادامه داد: وقتی بازیکنان ایران توپی را از دست می دادند به سرعت توپ را می گرفتند و اجازه تفکر به ویتنام را  نمی دادند. تیم ویتنام از لحاظ جسمانی توان زیادی برابر ایران نداشت. سرعت عمل و پاس های سریع نمونه بارز ویتنام بود که ملی پوشان ایران به خوبی از عهده آنها بر آمدند و بازی را کنترل کردند.

معینی افزود: از نظر بازی گروهی و تلف نکردن وقت از نکات بارزی بود که بازیکنان ایران در این دیدار به نمایش گذاشتند و همین امر باعث شد تیم ویتنام فلج شود.

معینی درباره دیدار برابر  عراق گفت: در بازی برابر عراق باید بگویم که این تیم بسیار خوب بوده و از لحاظ جسمانی شبیه بازیکنان ایران است. عراق 6 امتیازی بوده و برای صدرنشینی تلاتش می کند اما در این برهه از زمان ایران با تمرکز بالایی بازی می کند نظم انضباطی خوبی دارد و بدون شک موفق تر خواهد بود. انضباط تاکتیکی ،متمرکز  بودن ملی پوشان باعث می شود که تیم هایی که مقابل ایران بازی می کنند شانسی برای موفقیت نداشته باشند. ملی پوشان از کوچیکترین مواردی که در سیستم دفاعی ما حاصل می شود جلوگیری می کنند.

وی در پایان گفت: بزرگترین ویژیگی تیم ایران تمرکز بازیکنان است از دیگر ویژیگی مهم ایران تعادل تیمی هم در حمله و هم در دفاع است که خوب عمل می کنند.امیدوارم هستیم که مانند دو بازی گذشته روند موفقیت را حفظ کنیم و با اقتدار از گروه خود صعود کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

نخستين تمرين تركمنستان در تهران

آخرين تمرين تيم اميد در سال ١٣٩٧

تاتار:كادر فنى نقطه قوت تيم اميد است

پيام تسليت فدراسيون فوتبال به مناسبت درگذشت بازيكن سابق نساجى

اختتاميه مسابقات فوتسال كارمندان با حضور رييس فدراسيون

تمرين با نشاط اميدها در استاديوم آزادى

توضیحات رییس روابط بین الملل فدراسیون

33 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شدند

تمرین عصرگاهی امیدها در ورزشگاه آزادی

توضیحات خزانه دار فدراسیون درباره بودجه

پربازدیدترین ها

عسگری: داوارن در این سه هفته بازیهای سخت و خوبی را قضاوت کردند

33 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شدند

سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شد

واکنش رییس فدراسیون به اظهارات هدایتی

حضور کادر فنی تیم ملی جوانان در استان خراسان رضوی

رفعتی: حملات به داوران غیرمنصفانه است

گزارش تصویری از مسابقه تدارکاتی ایران - سوریه

پیام حیدری به ویتنام می رود

حضور سرمربی تیم ملی جوانان در بوشهر

تاج:سرچشمه و بم می توانند میزبان شایسته اردوهای مختلف باشند