فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۶۶۸
کد خبر: ۵۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از جامعه بزرگ فوتبال دعوت کرد تا در کنار آحاد ملت شریف ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشوری داشته باشند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از جامعه بزرگ فوتبال و ورزش دعوت کرد همپای آحاد ملت شریف ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت حضور داشته باشند.
متن این اطلاعیه‌ به شرح ذیل است:
انقلاب شکوهمند اسلامی نتیجه و ثمره خون پاک فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی (ص) است. انقلابی که با معماری بنیانگذار انقلاب، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد.
ملت همیشه در صحنه و سربلند ایران همواره در سال‌هایی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می‌گذرد با حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش را به آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ارزش‌های انقلاب اسلامی نشان داده‌اند.
بر همین اساس و در ادامه این مسیر پرافتخار و در آستانه چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فدراسیون فوتبال همراه و همگام با آحاد جامعه ورزش و به ویژه خانواده فوتبال کشور و با دعوت از همه مردم عزیز ایران اسلامی به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن تاکید بر حفظ و حراست از آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهد کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها