فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۶۸۴
کد خبر: ۶۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان گفت:تک تک اعضای تیم ملی فوتسال بانوان دوست دارند که برای بار سوم جام قهرمانی آسیا را بالای سر بگیرند‌.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در شماره دوم مجله فدراسیون فوتبال آمده است:
همیشه دوست داشته که بهترین باشد و آماری که از او در سالهای 2008 و 2014 به ثبت رسیده ، باعث شده تا عنوان بهترین را در کنار دیگر هم بازی هایش به یدک بکشد.
فرزانه توسلی ، دروازبان تیم ملی فوتسال بانوان تمرینات اختصاصی خود را برگزار می کند تا برای حضور در اردوهای تیم ملی و مسابقات مهم پیش رو ( داخل سالن آسیا و قهرمانی آسیا) آماده شود.
گفت و گوی او در مجله فدراسیون را می خوانیم:
* با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمریناتت به چه صورت پیگیری می کنید؟
بعد شیوع ویروس کرونا خوشبختانه توانستم بدنم را از لحاظ آمادگی در سطح مطلوبی نگاه دارم و بعد از چند ماه تمرینات بدنسازی ، حدود دو ماهی می شود که تمرینات توپی را به طور اختصاصی شروع کردم و در حال حاضر تمرینات گلری ام را در کنار تمرینات بدنسازی انجام می دهم.
*وضعیت تیم ملی فوتسال چطور است؟
پس از انتخاب خانم یاری به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، دو اردو را پشت سر گذاشت و طبق روال تمرینات خوبی را دنبال می کرد که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کووید 19، با تعطیلی موقت روبه رو شد.امیدوارم که هر چه زودتر اردوها از سر گرفته شود تا بتوانیم به آمادگی مطلوب جهت حضوری موفق در مسابقات پیش رو برسیم.
* تیم ملی فوتسال برای تکرار عنوان قهرمانی برای سومین بار نیازمند چه برنامه ای است؟
قطعا در کنار برگزاری اردوهای مداوم ،بازی های تدارکاتی کمک بسیار زیادی به تیم ملی فوتسال بانوان می کند تا نقاط ضعف و قوت تیم از سوی کادر فنی مشخص شود و با برنامه ریزی دقیق و مستمر ، برای سومین بار روی سکوی قهرمانی آسیا برویم و در آسیا هت تریک کنیم. ما هدفمان هت تریک در آسیا است که با حمایت و پیشتیبانی مسئولین فدراسیون و کمیته بانوان ، بی شک به آن خواهیم رسید.
* دو رویداد مهم آسیایی( داخل سالن و قهرمانی آسیا) و در صورت تایید شدن بازیهای جهانی در برزیل رو پیش رو دارید. برای این تورنمنت های بسیار مهم چه تدارکات و پشتیبانی نیاز دارید تا بتوانید موفق شوید؟
تک تک اعضای تیم ملی فوتسال بانوان دوست دارند که برای بار سوم جام قهرمانی آسیا را بالای سر بگیرند‌. ما زمان زیادی را به خاطر شیوع بیماری از دست دادیم و در زمان باقی مانده باید جبران کنیم که امیدوارم با برپایی اردوهای متعدد و برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم های قوی، بتوانیم بدون دغدغه، تمام توان خودمان را برای تمرینات و کسب بهترین نتایج به کار بگیریم.
*برای آویزان کردن دستکش های خود دوست دارید با کدام تیم به رویای بازیگری خود پایان دهید؟
به شخصه فکر می کنم مهم تر از اینکه با کدام تیم، دنیای حرفه ای را به پایان برسانم، این است که بتوانم در اوج و بهترین شرایط بعد از ۲۰ سال بازی در سطح اول فوتسال بانوان، این رشته را کنار بگذارم و امیدوارم تا آن روز بتوانم چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی بهترین عملکرد را داشته باشم.
*حرف آخر؟
برای تمامی مردم دنیا به ویژه مردم خوب کشورم آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم که هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود و بتوانیم مانند قبل کنار هم باشیم و از زندگی لذت ببریم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

انتشار هشتمین پادکست رسمی فدراسیون

پايان نخستين تجربه آسيايى شهرخودرو

پیام تبریک دبیرکل

پيروزى شيرين و صعود استقلال در ليگ قهرمانان

گزارش تصويرى از ديدار استقلال ايران و الاهلى عربستان

اعلام برنامه کامل دیدارهای دوستانه تیم ملی در اردوی مهرماه

برگزاری آنلاین سمینار آنتی دوپینگ فیفا

پرهیزکار: هاشم ‌زاده خالصانه برای تیم ملی زحمت کشید

چوکای تالش قهرمان لیگ دسته دو فوتبال شد

پیام تسلیت

پربازدیدترین ها

دومین نماهنگ میزبانی کشورمان برای جام ملت های آسیا 2027 منتشر شد

چو ايران نباشد تن من مباد

تیم های ملی فوتبال و فوتسال به ازبکستان می روند

موسوی: لیگ فوتسال ایران یکی از مهمترين و سخت‌ترين ليگ های آسیا است

اردک، مسکات فیفا برای جام جهانی فوتسال 2021

برگزاری هفتادمین کنگره سالیانه فیفا به صورت آنلاین

پرهیزکار: با وجود شرایط سخت کرونا موفق به هماهنگی بازی دوستانه بین‌المللی شدیم

نامه دبیرکل فدراسیون به ویندزور جان

ماجدی: پرسش و پاسخ ها با ونگر، فرازهای تازه از فلسفه نوین مربیگری را عیان ساخت

ناظم الشریعه: اعزام با ترکیب اصلی بازیکنان هنوز قطعی نیست