فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۷۶
کد خبر: ۹۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳
مراسم رونمایی از همراه پروازی تیم ملی فوتبال
رییس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از همراه پروازی تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد که صاحب اصلی آن ملت بزرگ و سرافراز ایران است و ما صرفا امانت دار این سرمایه هستیم.

عزیزی خادم: برنامه‌های ما بر توسعه همه جانبه و مستمر فوتبال ملی است
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از همراه پروازی تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت:فدراسیون فوتبال و فوتبال ملی یک سرمایه بزرگ‌ اجتماعی است که صاحب اصلی آن ملت بزرگ و سرافراز ایران است و ما صرفا آمانت دار این سرمایه هستیم.
وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون در این دوره قدر، ارزش و منزلت این سرمایه را می دانند و تلاش دارند ضمن حفظ و حراست از این سرمایه اجتماعی، با برنامه های درست بر ارزش و اعتبار آن بیافزایند. بر همین اساس سیاست اصلی فدراسیون، هم افزایی و هم گرایی با همه دیگر امکانات و ظرفیت های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و مدیریتی و ... برای رشد و اعتلای فوتبال ملی است.
رییس فدراسیون فوتبال خطاب به میهمانان حاضر در این مراسم ادامه داد: پروژها و برنامه های جدید فدراسیون، هر کدام سرمنشاء آغاز تحولات بنیادین و توسعه گرایانه است که به تدریج و یک به یک  و با توکل برخدا و دعای خیر مردم شریف ایران رو نمایی خواهد شد. این پروژه اسپانسرینگ پروازی که امشب با حضور با افتخار شما مهمانان ارجمند و شخصیت های ملی و ورزشی رونمایی می‌شود، صرفا یکی بر برنامه های ما بر توسعه همه جانبه و مستمر فوتبال ملی که در جای خود و در تاریخ فدراسیون فوتبال بی نظیر است.
عزیزی خادم افزود: کشور عزیز ما و ملت بزرگ ما به لطف لایزال الهی چشمه جوشنده فرصت ها و ظرفیت هاست. رویکرد راهبردی ما در فدراسیون فوتبال، شناسایی این فرصتها و ظرفیتها، ایجاد ارتباط و اعتماد متقابل، همکاری سازنده برای خلق ثروت و افتخارات بزرگ برای کشور و ملت عزیز ایران است.
وی گفت: ما اراده کرده ایم تا توکل بر حمایت الهی، برنامه ریزی راهبردی و استفاده از یک تیم نخبه فکری، علمی و مدیریتی، فدراسیون فوتبال را به یک سازمان مدرن، رشد یابنده، چابک، مستقل، کارآمد، افرینشگر ارزش و دانش بنیان تبدیل کنیم‌. ما برای تک تک این سرفصل ها، برنامه ها و پروژه هایی را تدارک دیده ایم. در این میان می‌توان به پروژه های استعداد یابی ملی فوتبال،پروژه های آموزشی و پژوهشی،اخذ استانداردهای مدیریتی VAR،روانشناسی فوتبال،توانمند سازی مدیران فوتبال باشگاهی و ملی، زیر ساخت های IT و پرتال جامع فدراسیون اشاره کرد.
وی در پایان پس از شکر به درگاه الهی از همه حامیان فوتبال ملی در همه دستگاه های عمومی، خصوصی و دولتی، به ویژه شرکت هواپیمایی زاگرس تقدیر و تشکر ویژه کرد.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

لغو سه دیدار از مسابقات لیگ برتر

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت