فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۵۴
کد خبر: ۹۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
در مجلس حمایتمان را برای تجهیز VAR انجام خواهیم داد
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: امیدوارم با پیگیری قاطعانه فدراسیون شائبه موقتی بودن میزبانی به طور کامل برطرف شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا پورابراهیمی در ابتدا گفت: با توجه به اینکه بسیاری از کشورهای آسیایی از جمله کشورهای چین، عراق و حتی استرالیا نخواستند یا نتوانستند در مرحله پایانی مسابقات انتخابی جام جهانی میزبانی مسابقات را به دلایلی از جمله شیوع کرونا و موضوعات امنیتی کسب کنند، بنده فکر می‌کنم دستاورد بزرگی با همت و تلاش همه مسئولین به ویژه رییس فدراسیون فوتبال به دست آمده است که البته امیدوارم با پیگیری قاطعانه فدراسیون شائبه موقتی بودن میزبانی هم کاملا برطرف شود و برای بازی های بعد مجددا نیاز به تصمیم گیری جدیدی نباشد.
وی ادامه داد: البته موارد مورد نظر ای اف سی و فیفا که در حال حاضر نصب VAR است باید سریعا باید به سرانجام برسد. ما در مجلس با حمایت از اقدامات بسیار مطلوب فدراسیون فوتبال و با هماهنگی وزیر فوتبال دوست ورزش و جوانان آقای دکتر سجادی تمام تلاش خود را جهت خرید و انتقال تجهیزات وی ای آر انجام خواهیم داد تا این میزبانی مهم از ایران سلب نشود .
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: بی شک تمامی مسئولان تلاش خود را انجام داده‌اند که با وجود اعتراض تیم‌های دیگر، ایران موفق شده این میزبانی را حتی به طور موقت بگیرد که در این زمینه جای تقدیر و تشکر دارد، به ویژه از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان. البته باید تلاش شود این امر تداوم داشته باشد.
نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در فدراسیون قبلی برای فوتبال کشور از جمله پرونده ویلموتس و نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال رخ داد و عده ای به ظاهر دوست در داخل کشور و در فیفا و ای اف سی در حال برنامه‌ریزی برای تعلیق فوتبال ایران بودند و از طرفی اگر انتخابات برگزار نمی‌شد و اساسنامه به تایید نمی‌رسید، امروز شاهد تعلیق فوتبال ایران بودیم، به نظرم با وجود برخی کاستی ها، فدراسیون در 8 ماه اخیر عملکرد هوشمندانه‌ای داشته و جلوه مهم آن را می‌توان در صعود تیم ملی فوتبال به مرحله پایانی مسابقات مقدماتی جام جهانی دانست که دل همه مردم ایران را شاد کرد. بنابراین مدیریت و برنامه ریزی تخصصی در فدراسیون فوتبال تاثیر بسزایی داشته و قابل تقدیر است.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

لغو سه دیدار از مسابقات لیگ برتر

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت