فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۴۳
کد خبر: ۹۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸
با هماهنگی رییس فدراسیون البسه تیم ملی توسط رابردومان به استعداد‌های شناخته شده اهدا می‌شود
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و رییس کمیته جوانان در خصوص استعدادیابی فوتبال کشور و دیدار رییس فدراسیون فوتبال با رییس فیفا به نکات مهمی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی در ابتدا گفت: استعدادیابی فوتبال در رده سنی زیر 17سال در استانها امروز به پایان رسید. البته دور روز است که این کار به اتمام رسیده اما اسامی در این مدت دو روزه دسته بندی و نهایی شد. حدود پانصد استعداد در کل کشور از سوی هیات‌های استانی معرفی شدند که آنها را از واخر ماه جاری در هشت استان به صورت منطقه‌ای خواهیم دید.
وی ادامه داد: بر اساس مذاکراتی که با رییس فدراسیون داشتیم با دستور مستقیم عزیزی خادم قرار شد فدراسیون تمام هزینه ها را تقبل کند و برای اولین بار است که ما در مناطق مختلف بحث استعدادیابی را با پرداخت هزینه ها از سوی فدراسیون به اجرا درآوردیم.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال افزود: ضمن اینکه قرار شد شرکت رابردومان که نماینده ال اشپورت در تهران است، پانصد دست شورت و پیراهن و جوراب ورزشی با همان سبک و لوگو تیم ملی ایران را برای تمام شرکت کنندگان در این استعدادیابی آماده‌سازی کند تا به صورت رایگان اهدا شود.
ماجدی با اشاره به دستاوردهای دیدار رییس فدراسیون فوتبال با رییس فیفا اظهار داشت: ملاقات با اینگونه افراد و به کارگیری دیپلماسی خارجی هرچه بیشتر باشد یقینا به سود فوتبال کشورمان است. حتی ملاقات و مذاکره با افراد دیگری که در فوتبال جهان و آسیا و اروپا مطرح هستند، در این صورت هم می‌توانیم امتیازهای خوبی بگیریم و هم از این مذاکرات در جهت توسعه فوتبال کشورمان بهره ببریم و از این ارتباطات نه تنها در فوتبال بلکه در بخش‌های بانوان، فوتسال و فوتبال ساحلی نیز با افزایش ارتباطات با کشورهای مختلف در جهت به روز رسانی کلیه بخش‌ها استفاده کنیم.
وی درخصوص تایید سفر به ایران از سوی رییس فدراسیون جهانی فوتبال گفت: حضور اینفانتینو در کشور می تواند بیعت مجددی با فدراسیون فوتبال و سرآغاز منشا خیر برای فوتبال در مباحث فنی و اقتصادی و سرمایه گذاری باشد که از طریق فیفا با برخی سازمان ها و ارگان های هماهنگ با فیفا صورت بگیرد.
رییس کمیته جوانان گفت: یکی از مهم ترین اهداف بخش بانوان است که فقط به آماده‌سازی برای حضور در ترنمنت‌های آسیایی محدود نمانیم، بلکه در بخش بانوان از دانش و علم مربیان به روز جهان در این حوزه استفاده کنیم. ضمن اینکه در فوتسال و فوتبال پایه نیز این ارتباطات می تواند بسیار مفید واقع شود و در بخش فوتبال پایه نیز موجب از سرگیری حضور تیم ‌های نوجوانان، جوانان و امید در تورتمنت‌های مهم دوستانه و رسمی جهانی باشیم. اتفاقی گه تا چند سال گذشته شاهد آن بودیم اما دچار توقف شده است و باید مجددا آن را آغاز کنیم.
وی در پایان تصریح کرد: امکان دارد در همین مذاکرات بتوانیم در حداقل زمان ورود VAR به فوتبال ملی و باشگاهی کشورمان نیز تسریع عمل را رقم بزنیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

لغو سه دیدار از مسابقات لیگ برتر

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

تیم ملی جوانان با امارات، قرقیزستان و برونئی همگروه شد

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت