فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۰۲
کد خبر: ۹۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
رئیس مرکز ملی فوتبال در خصوص اقداماتی که در مرکز ملی فوتبال در راستای ایجاد شرایطی مناسب به جهت حضور تیم های ملی آقایان و بانوان صورت گرفته، به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علیرضا امامی فر، رئیس مرکز ملی فوتبال در خصوص اقداماتی که در مرکز ملی فوتبال در راستای ایجاد شرایطی مناسب به جهت حضور تیم های ملی آقایان و بانوان صورت گرفته، گفت: این مرکز با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات ورزشی و پزشکی تمام شرایط را به بهترین نحو ممکن فراهم کرده تا تیم های ملی بدون دغدغه به فعالیتهای مربوطه خود بپردازند. اکنون دوره مربیگری درجه A فوتبال در هتل آکادمی فوتبال در حال برگزاری است و خوشحالم از اینکه در راستای توسعه و روند رو به رشد ورزش کشور در بخش آموزش در کنار بازیکنان سابق تیم های ملی و باشگاهی هستم و از هیچ تلاشی برای موفقیت شان دریغ نمی کنم.
وی در ادامه درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال بانوان و آقایان و فوتسال آقایان گفت: تاکنون حدود 30 مرحله اردوی تدارکاتی برای بانوان در رده سنی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال به جهت شرکت در رقابتهای جام جهانی لیتوانی، اردوی تیم ملی زیر 15 سال و در نهایت اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان در راستای حضور در جام جهانی قطر را برگزار کردیم. حجم بالای اردوها در مرکز ملی فوتبال به گونه ای است که باعث شده تمام همکارانم در این مرکز شبانه روزی و با انگیزه برای موفقیت و حمایت از تیم های ملی گام برداشتند. ما یک خانواده هستیم و تمام تلاش خود را به همراه همکارانم بکار می گیریم تا تیم های ملی و یا مربیانی که در دوره های آموزشی حضور دارند، در بهترین وضعیت ممکن از لحاظ امکانات و تجهیزات قرار بگیرند.
رئیس مرکز ملی فوتبال در پایان گفت: به طور مستمر در خصوص بازسازی، رفع مشکلات و ایجاد شرایط جدید در خصوص امکانات اقدامات مختلفی را انجام می دهیم تا در راستای رشد و توسعه فوتبال گام برداشته و شاهد افتخار آفرینی تیم های خود باشیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال و دبیر شورای عالی مناطق آزاد

استعدادهای فوتبالی منطقه 7 کشوری ارزیابی شدند

اعلام برنامه مسابقات هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول

اعلام داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال

درخواست معرفی استعدادیاب فوتبال از هیات استانها

پیروزی تیم ملی فوتبال امید در دومین دیدار تدارکاتی

استعدادیابی بازیکنان منتخب فوتبال زیر 16سال پسران برگزار می‌شود

اعلام زمان قرعه‌کشی جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا ۲۰۲۲

کلاس کنترل دوپینگ برای تیم فوتبال امید برگزار شد

مجوز سفر پرسپولیس به عربستان صادر شد

پربازدیدترین ها

تمرین تیم ملی فوتبال

بنیادی فر: استفاده از VAR در سطح ملی و باشگاههای به سیستم فوتبال ایران تاثیر گذار است

ایران یک - کره جنوبی یک

برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی بدون تماشاگر

نیمه دوم دیدار ایران و کره جنوبی

نیمه نخست دیدار ایران و کره جنوبی

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی

ماجدی: رده های سنی از این پس تنها با نام رسمی شناخته می‌شود

اسکوچیچ: همه چیز را برای دیدار با کره جنوبی فراهم کردیم

تمرین تیم ملی فوتبال با حضور وزیر ورزش و جوانان