فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۲۵
کد خبر: ۹۵۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
با تصویب هیات رییسه برای اولین بار کلیه پاداش ها به صورت همسان پرداخت میشود
مجموعه فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای تیم های ملی بکار می گیرد تا شاهد توسعه و موفقیت بیش از پیش فوتبال و فوتسال کشور باشیم.

 


به گزارش سایت رسمی فدراسیون، خداداد افشاریان، سرپرست کمیته داوران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد تیم ملی فوتسال گفت: دو پیروزی کسب شده را به کادر فنی و مجموعه همکارم در فدراسیون فوتبال و خانواده فو تسال تبریک می گویم. بدون شک با حمایتهای رئیس فدراسیون فوتبال در راستای برگزاری اردوها، مسابقات دوستانه و شرایط مناسب برای اعزام تیم ملی با پرواز اختصاصی جهت حضور در میدان بزرگ جام جهانی، شاهد نتاج مطلوب تری خواهیم بود. اگر حمایتها و ارتباطات شخصی رئیس فدراسیون در خصوص پرواز اختصاصی، امکانات و پشتیبانی از تیم ها ملی وجود نداشت، شاید اکنون تیم های ما با آرامش و بدون دغدغه به مصاف رقبای خود نمی رفتند.
وی در ادامه در خصوص اعزام تیم ملی فوتبال بانوان به ازبکستان و اختصاص پاداش همسان این تیم با تیم های ملی دیگر در صورت پیروزی گفت: شما دیدید که برای اولین بار تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی و برگزاری اردوهای مستمر، اکنون در ازبکستان به سر میبرد تا به مصاف رقبای خود برود. همچنین برای اولین بار در نشست هیات رئیسه مصوب شد تا پاداش تیم بانوان همسان با تیم های آقایان باشد تا بتوانیم عزت به تیم ملی بانوان بدهیم. عزتی که رئیس فدراسیون فوتبال تاکید بسیاری بر آن داشت. در واقع در بسیاری از مواقع ایشان از ارتباطات شخصی خود استفاده میکند تا تیم های ملی و فدراسیون بدون دغدغه، فعالیتهای خود را پیش ببرند.
افشاریان افزود: مجموعه فدراسیون فوتبال و در راس آن عزیزی خادم، تلاش دارند تا تیم ملی به آرامش و قوام خوب برسد و در نهایت در میادین پیش رو بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارد. من از شخص اول فدراسیون که برای تمامی ارکان فدارسیون مخصوصا داوران، تیمهای ملی فوتبال و فوتسال، بانوان، سیستم VAR ، کمیته آموزش و کمیته جوانان ارزش قائل شده و با دید باز و منش دقیق برای این مجموعه تلاش می کنند تا عدالت به همه ارکان رسیده و در نهایت شاهد توسعه فوتبال باشیم، تشکر ویژه دارم. بدون شک در این راستا خداوند متعال در کنار ما بوده و با آرامش، تلاش و همتی و بزرگی عزیزی خادم و تمامی ارکان فدراسیون فوتبال پیش می بریم و روز به روز شاهد شکوفایی و بالندگی این مجموعه هستیم.
وی گفت: با هدف توسعه فوتبال در مسیر پیش رو قدم برداشته و امیدوارم در کنار هم از فوتبال لذت ببریم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

دیدار تیم ملی فوتسال بانوان ایران و تاجیکستان

فروزان سلیمانی: مسابقات کافا محک بسیار خوبی بود

پیام تبریک رئیس فدراسیون به تیم ملی فوتسال بانوان

محسنی اژه‌ای: پیروزی‌های بیشتر را برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزومندم

تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی وارش به ایران بازگشت

تبریک حسین امیر عبداللهیان بابت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر

قهرمانی ملی پوشان ایران در تورنمنت کافا

برگزاری نخستین مراسم سالگرد درگذشت مهرداد میناوند

مهلت صدور رای پرونده ویلمتوس تمدید شد

دیدار تیم ملی ایران و عراق

پربازدیدترین ها

آغاز فروش اینترنتی بلیت بازی ایران و عراق

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

دیدار تیم های ایران و عراق در ورزشگاه آزادی

اعلام فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال

نیمه اول دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق

دیدار تیم ملی ایران و عراق

ویدئوی صحبتهای سارا شیربیگی، بازیکن تیم ملی پس از پیروزی برابر تاجیکستان

شهاب الدین عزیزی خادم: با مساعدت ویژه رییس جمهوری و دستور معاون اول پاداش تیم ملی پرداخت می شود