فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۶۶۵
کد خبر: ۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
برگزاری نشست هم اندیشی دبیرکل فدراسیون فوتبال با اعضای هیات فوتبال بوشهر
کامرانی فر با سفر به بوشهر، پیش از ظهر امروز با اعضای هیات فوتبال بوشهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه طهمورث حیدری، رییس کمیته امور استان ها در جمع اعضای هیات فوتبال بوشهر گفت: با بررسی و مطالبی که شما عزیزان مطرح کردید، بدون شک می توان استان بوشهر را پایگاه توسعه و رشد در بخش فوتبال و فوتبال ساحلی دانست. استان بوشهر توانمندی بسیار خوبی در بخش فوتبال آقایان و بانوان داشته و می شود به عنوان یک پایگاه به این هیات برای پیشبرد اهداف فدراسیون فوتبال در راستای توسعه و موفقیت فوتبال، فوتبال ساحلی تکیه کرد.

وی در ادامه گفت: طرح های خوبی که توسط این هیات در حال اجرا است، باعث خواهد شد تا شاهد رشد و توسعه باشیم و بدون شک فدراسیون از هیچ تلاشی برای حمایت شما در اجرای برنامه هایتان دریغ نخواهد کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص فعالیت موثر باشگاهها و هیات های فوتبال گفت: اگر تلاشهای هیاتها و باشگاهها نباشد، فدراسیون فوتبال به تنهایی نمی تواند کاری را از پیش ببرد. اگر باشگاهها نباشند ما نیز توسعه نخواهیم یافت. برنامه ریزی و اقداماتی که در جهت انجام مسابقات مختلف صورت می گیرد، توسط باشگاهها و هیاتهای پرتلاش اجرا می شود و همین امر باعث توسعه و رشد بیش از پیش فوتبال خواهد شد.

وی در بخشی از صحبتهای خود خطاب به اعضای هیات فوتبال بوشهر از فعال بودن داوران در این هیات تقدیر کرد و گفت: هیات فوتبال بوشهر در بخش داوری موفق بوده و برنامه ریزی خوبی در این زمینه صورت گرفته است. فدراسیون زمانی در مسیر رشد و توسعه قرار می گیرد که هیات های فوتبال استانها قوی تر، منسجم تر و با برنامه تر پیش روند.

وی در خصوص زمین مناسب فوتبال در بوشهر گفت: دغدغه شما ورزشی ها، هیات ها و استانها را می دانیم. خیلی از هیاتها و استانها زمین ندارند و از بخش خصوص اجاره می کنند. باید در این خصوص برنامه ریزی کرد و با برنامه گام برداریم. در مدتی که هیات فوتبال فعال بوده باید دید در بخش توسعه و تجهیز زمین ها کوتاهی انجام شده یا کاری که باید در گذشته انجام می داده، صورت گرفته یا نگرفته است و هیات تا چه حدی پیش رفته و در این خصوص بررسی های لازم را انجام می دهیم تا با رفع مشکلات بستر موفقیت را فراهم کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فدراسیون فوتبال نقش مجری را داشته  و زمانی که هیات ها خوب کار کنند، ما دیده می شویم بر همین اساس با برنامه ریزی که انجام شده امیدوارم توسعه را در هیات ها و استانها ببنیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام رای کمیته اخلاق

برنامه دو مسابقه معوقه لیگ برتر و جام حذفی اعلام شد

اعلام آرای انضباطی

برنامه مسابقات هفته های هشتم و نهم لیگ برتر بانوان

دیدار تیم ملی فوتسال بانوان ایران و تاجیکستان

فروزان سلیمانی: مسابقات کافا محک بسیار خوبی بود

پیام تبریک رئیس فدراسیون به تیم ملی فوتسال بانوان

محسنی اژه‌ای: پیروزی‌های بیشتر را برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزومندم

تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی وارش به ایران بازگشت

تبریک حسین امیر عبداللهیان بابت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر

پربازدیدترین ها

آغاز فروش اینترنتی بلیت بازی ایران و عراق

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

دیدار تیم های ایران و عراق در ورزشگاه آزادی

اعلام فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال

نیمه اول دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق

دیدار تیم ملی ایران و عراق

ویدئوی صحبتهای سارا شیربیگی، بازیکن تیم ملی پس از پیروزی برابر تاجیکستان

شهاب الدین عزیزی خادم: با مساعدت ویژه رییس جمهوری و دستور معاون اول پاداش تیم ملی پرداخت می شود