فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۵۹
کد خبر: ۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
برگزاری نشست هم اندیشی دبیرکل فدراسیون فوتبال با اعضای هیات فوتبال بوشهر
کامرانی فر با سفر به بوشهر، پیش از ظهر امروز با اعضای هیات فوتبال بوشهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه طهمورث حیدری، رییس کمیته امور استان ها در جمع اعضای هیات فوتبال بوشهر گفت: با بررسی و مطالبی که شما عزیزان مطرح کردید، بدون شک می توان استان بوشهر را پایگاه توسعه و رشد در بخش فوتبال و فوتبال ساحلی دانست. استان بوشهر توانمندی بسیار خوبی در بخش فوتبال آقایان و بانوان داشته و می شود به عنوان یک پایگاه به این هیات برای پیشبرد اهداف فدراسیون فوتبال در راستای توسعه و موفقیت فوتبال، فوتبال ساحلی تکیه کرد.

وی در ادامه گفت: طرح های خوبی که توسط این هیات در حال اجرا است، باعث خواهد شد تا شاهد رشد و توسعه باشیم و بدون شک فدراسیون از هیچ تلاشی برای حمایت شما در اجرای برنامه هایتان دریغ نخواهد کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص فعالیت موثر باشگاهها و هیات های فوتبال گفت: اگر تلاشهای هیاتها و باشگاهها نباشد، فدراسیون فوتبال به تنهایی نمی تواند کاری را از پیش ببرد. اگر باشگاهها نباشند ما نیز توسعه نخواهیم یافت. برنامه ریزی و اقداماتی که در جهت انجام مسابقات مختلف صورت می گیرد، توسط باشگاهها و هیاتهای پرتلاش اجرا می شود و همین امر باعث توسعه و رشد بیش از پیش فوتبال خواهد شد.

وی در بخشی از صحبتهای خود خطاب به اعضای هیات فوتبال بوشهر از فعال بودن داوران در این هیات تقدیر کرد و گفت: هیات فوتبال بوشهر در بخش داوری موفق بوده و برنامه ریزی خوبی در این زمینه صورت گرفته است. فدراسیون زمانی در مسیر رشد و توسعه قرار می گیرد که هیات های فوتبال استانها قوی تر، منسجم تر و با برنامه تر پیش روند.

وی در خصوص زمین مناسب فوتبال در بوشهر گفت: دغدغه شما ورزشی ها، هیات ها و استانها را می دانیم. خیلی از هیاتها و استانها زمین ندارند و از بخش خصوص اجاره می کنند. باید در این خصوص برنامه ریزی کرد و با برنامه گام برداریم. در مدتی که هیات فوتبال فعال بوده باید دید در بخش توسعه و تجهیز زمین ها کوتاهی انجام شده یا کاری که باید در گذشته انجام می داده، صورت گرفته یا نگرفته است و هیات تا چه حدی پیش رفته و در این خصوص بررسی های لازم را انجام می دهیم تا با رفع مشکلات بستر موفقیت را فراهم کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فدراسیون فوتبال نقش مجری را داشته  و زمانی که هیات ها خوب کار کنند، ما دیده می شویم بر همین اساس با برنامه ریزی که انجام شده امیدوارم توسعه را در هیات ها و استانها ببنیم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

قضاوت حیدری در AFC Cup

تمدید مهلت فراخوان شناسایی شریک تجاری

اعلام آرای انضباطی

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان