تبریک کمیته بانوان برای قهرمانی تیم فوتسال نامی نو اصفهان

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر لیلا صوفی زاده، رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال با ارسال پیامی کسب عنوان قهرمانی تیم فوتسال نامی را تبریک گفت.

متن پیام صوفی زاده به شرح زیر است:

کسب موفقیت تیم فوتسال نامی نو را به جناب آقای ثابت پی مدیرعامل محترم صنایع غذایی نامی نو، آقای طاهری مدیرعامل باشگاه نامی نو ، کادر فنی و بازیکنان این تیم به خاطر کسب عنوان قهرمانی چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور تبریک می گویم.

همچنین به مدیران عامل باشگاه های صنعت مس رفسنجان، ملی حفاری اهواز، دختران کویر کرمان که در فصلی متفاوت در مرحله پلی آف موفق به کسب عناوین دوم تا چهارم شدند تبریک عرض می کنم.

 ضمن اینکه وظیفه ی خود می دانم که از مدیران عامل سایر باشگاه های حاضر در لیگ برتر این فصل که با حضوری متعهدانه، متعصبانه و شایسته از دختران خطه ی خود حمایت کردند صمیمانه تقدیر و تشکر کنم. بدون شک باور داشتن توانمندی دختران سرزمین ما و همدلی با آنها و همراهی برای طی کردن فراز و نشیب ها تا ایستادن بر سکوی قهرمانی کار بزرگی است که بخشی از این رسالت از طریق همین باشگاه ها انجام میشود که ما قدردان زحماتشان هستیم.

نقش ارزنده داوران ما که در این برهه از افتخارات ملی و بین المللی به حساب میان بر کسی پوشیده نیست که از زحمات داوران صبور و همیشه همراه نیز تشکر می کنم که باعث افتخار ما هستند.

هیات های استانی و سازمان لیگ فوتسال نیز در هر چه پربارتر شدن و کیفی شدن رقابت ها برنامه ریزی خوبی داستند و اگر بتوانیم مسیر را با آرامش، اتحاد و بر اساس اصول مدیریتی و با برنامه ریزی صحیح طی کنیم می توانیم از مدعیان سومین قهرمانی آسیا باشیم.

پوشش رسانه ای و به تصویر کشیدن رقابت ها نیز گام بزرگی است برای جبران زحمات این قهرمانان که امیدوارم رسانه ملی با پخش این مسابقات در کنار سایر رسانه ها که در کنار ما بودند، در این مسیر در اینده نزدیک ما را یاری کنند.

انشاا...