فوتسالیست‌های جوان ایران محک خوردند
دیدار تدارکاتی درون اردویی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال برگزار شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند ، در دیداری تدارکاتی مقابل تیم شهرداری ارومیه از ساعت 22:00 (جمعه) در سالن دو هزار نفری شهید باکری به میدان رفت.

این دیدار درون اردویی که جهت آماده سازی تیم ملی برنامه ریزی شده بود ، طبق توافق انجام شده در سه وقت 20 دقیقه ای (غیر مفید) برگزار شد.

سهند رضاپور در دقیقه 8 از وقت اول بازی گل ایران را به ثمر رساند. در ابتدای وقت دوم مسابقه هم رضاپور شوت دیگری به سمت دروازه شهرداری شلیک کرد که به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. در ادامه نیز فوتسالیست‌های جوان ایران چند موقعیت گلزنی دیگر داشتند که با کم دقتی در ضربات آخر از دست رفت.

تک گل شهرداری ارومیه نیز در سومین دقیقه از وقت سوم مسابقه به ثمر رسید. همچنین ملی پوشان کشورمان چند موقعیت دیگر گلزنی در این وقت از مسابقه ایجاد کردند.

این دیدار در حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی ، مسئول بسیج ورزشکاران سپاه استان ، رییس شورای شهر ارومیه ، دبیر هیات فوتبال استان ، قائم مقام باشگاه شهرداری ارومیه و با حضور حدود هشتصد تماشاگر ارومیه‌ای برگزار شد.