شاندیزی : برنامه فنی مشخصی برای چهار اردوی بعدی داریم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، حمید شاندیزی درباره اردوی حال حاضر تیم ملی فوتسال زیر 20سال در شهر ارومیه گفت : درحال برگزاری اردوی خوبی هستیم و درخواست کادرفنی از مدیر تیم و کمیته فوتسال ، برگزاری اردویی خارج از مرکز ملی بود تا با این تغییر شرایط و حال و هوای بازیکنان کمی تغییر کند و به روند رو به رشد بازیکنان از بعد روانی هم کمک کنیم.

وی ادامه داد : تمرینات خوب و منظمی در سه روز گذشته پشت سر گذاشتیم و بازیکنان هم با اشتیاق کامل درحال اجرای دستورات ما هستند .

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان درخصوص بازی شب گذشته این تیم مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت : بازی تدارکاتی و غیر رسمی بود که در سه وقت 20 دقیقه‌ای غیر مفید برگزار کردیم تا در پی آن شرایط بازیکنان را بررسی کنیم. به همین دلیل از تمامی بازیکنان حاضر در اردو ، به غیر از علی اکرمی و مهدی دهقان نژاد که دارای مصدومیت هستند ، در این بازی استفاده کردیم.

وی افزود : شرایط بد نبود و همه بازیکنان حتی دروازه بان چهارم تیم را به زمین فرستادیم. بی شک برگزاری این بازی به ما برای تصمیم گیری درخصوص انتخاب بازیکنان کمک زیادی کرد ، به خصوص که تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا بازی دیگری در پیش نداریم و سعی کردیم از همین بازی نهایت بهره را ببریم.

شاندیزی ادامه داد : به هر حال در بازی دیشب نقاط ضعف و در برخی مواقع ناهماهنگی داشتیم که دلیل اصلی آن هم قرار دادن بازیکنانی بود که پیش از این کمتر در کنار بازیکنان دیگر بازی کرده بودند و این امری کاملا مورد انتظار بود.

وی درباره برنامه های آتی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال تصریح کرد : چهار اردوی دیگر در پیش داریم که به صورت هفتگی برگزار خواهد شد و برنامه فنی مشخصی برای آن داریم. در سه بخش فنی شامل بخش ایستگاهی ، آنتی-پرس و بخش دفاعی هنوز به نقطه مدنظرمان نرسیدیم و شکل کاملی نگرفته است که باید در سه اردوی بعدی تمرکز بیشتری روی این سه بخش داشته باشیم. همچنین در اردوی آخر هم مروری بر تمام موارد فنی تمرین شده در این یکماه اخیر را به اجرا خواهیم گذاشت تا با آمادگی بسیار خوب و با امید به کسب قهرمانی راهی تبریز شویم.