این بازیکنان در واقع پایه فوتبال فردای ایران است
محمدی: حریفان را نمی توان دست کم گرفت

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی، رئیس کمیته جوانان درباره همگروهی تیم ملی فوتبال نوجوانان با تیم های افغانستان، مالدیو و فلسطین گفت:تیم نوجوانان بر اساس نتایج قبلی که به دست آورد در سید یک قرار گرفته و با تیمهای بسیار خوبی همگروه است. تیم افغانستان پتانسیل بسیار خوبی دارد و نزدیک به بازیکنان ما هستند. مالدیو و فلسطین به هر شکل قابل احترام هستند و یگر نمیتوان هیچ تیمی را دست کم گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به استعدادیابی بسیار خوبی که در این رده توسط کادر فنی نوجوانان انجام شده،امیدوار هستیم که تیم زیر ۱۶ سال به دور بعدی مسابقات صعود و بهترین نتیجه را کسب کند. این تیم در واقع پایه فوتبال فردای ایران است و ما از هیچ حمایتی برای این تیم دریغ نمی کنیم.

وی در خصوص همگروهی تیم ملی فوتبال جوانان با تیم های امارات، نپال و قرقیزستان گفت: از چند منظر باید برگزاری بازیها را ارزیابی کنیم. این تیم با توجه به نتایج قبلی  که به دست آورده در سید دو قرار دارد و امارات به عنوان سرگروه است. کار بچه ها سخت است و حریفانمان آسان نیستند.

وی گفت: قرقیزستان سابقه خوبی در فوتبال آسیا دارد و جز کشورهایی است که فوتبال قدرتی را بازی می کند و کار را برای تیم های این رده سنی سخت تر می کند. نپال با توجه به سرمایه گذاری که کرده تیم خوبی دارد و در مجموع با تیم های آسانی همگروه نیستیم.

وی در پایان گفت: جوانان کادر فنی خوبی دارد . با توجه به پتانسیلی که این تیم دارد و همچنین بسیاری از بازیکنان حاضر در جام جهانی نوجوانان و نایب قهرمانی در هند، در این تیم هستند به نظر می رسد که یک تیم با استعداد در اختیار داریم و با هدایت کادر فنی،بدون شک این تیم نماینده مناسبی برای کشورمان خواهند بود تا بعد از یک دوره غیبت از مرحله مقدماتی عبور کنند و نتیجه مناسبی را به دست آورند.