شاندیزی : تمرکزمان فقط برای کسب عنوان قهرمانی در آسیا است

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، حمید شاندیزی در ابتدا گفت : در آخرین روز از اردویمان در شهر ارومیه قرار داریم. تا این لحظه همه برنامه ها شامل تمرینات و بازی دوستانه ، برنامه های مفرح و فرهنگی به خوبی پیش رفته است.

وی ادامه داد : امروز هم در نوبت صبح تمرین بسیار خوب و البته پرفشاری داشتیم که به دلیل ریکاوری بسیار مناسب روز گذشته ، بازیکنان با نشاط زیادی در این نوبت تمرینی حاضر شدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال افزود : علاوه بر اقدامات فنی مناسب ، خوشبختانه از حمایت همه جانبه فدراسیون برخوردار هستیم و هر آنچه برای تیم درخواست دادیم ، تا این لحظه به سرعت مورد تایید و اجرا قرار گرفته است. آخرین درخواست من در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اضافه شدن یک فرد جهت تکمیل کادرفنی بود که پس از استقبال اعضای کمیته این اتفاق هم افتاد.

شاندیزی ادامه داد : پس از صحبت و بررسی ، اعضا با درخواستم جهت اضافه شدن محمد هاشم زاده به تیم موافقت کردند. معرفی و انتخاب هاشم زاده هم به دلیل شناخت و آگاهی کاملم از دید فنی بسیار خوب وی است . کمیته فنی و توسعه پس از عنوان کردن درخواستم به سرعت وارد عمل شد ، بطوریکه در اردوی ارومیه هم هاشم زاده را در کنار تیم داشتیم تا در مباحث فنی از تجربیاتش استفاده کنیم.

وی در پایان افزود : اردوی ما امروز (دو‌شنبه) به پایان می رسد و پس از بازگشت و استراحتی کوتاه ، آماده برگزاری اردوی بعدی در تهران خواهیم شد. کادرفنی و بازیکنان فارغ از هرگونه توجه به حواشی ، همگی روی کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا متمرکز هستیم و امیدوارم با کمک فدراسیون فوتبال ، کمیته فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی که انصافا برای تیم زیر 20 سال سنگ تمام گذاشته اند ، به هدفمان برسیم.