پرهیزگار:نمایندگان AFC از میزبانی شایسته ایران قدردانی کردند
مسابقات تبریز نشان دهنده توانمندی کشور برای برگزاری رویدادهای معتبر فوتبال آسیا بود

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داوود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال و مسئول برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال قهرمانی آسیا در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت: میزبانی از این مسابقات با حضور 12 تیم برای نخستین بار در شهر تبریز اتفاق بسیار ارزشمندی بود که با وجود تمامی سختی ها با موفقیت و سربلندی به پایان رسید. لازم است در اینجا از همکاری نزدیک تمامی مسئولین در حوزه های مختلف استان خصوصا اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ، هیات فوتبال استان ، مسئولین ورزشگاه پورشریفی ، شهرداری ، استانداری، نیروی انتظامی و سایر بخش ها قدردانی کنیم که بدون همکاری و حمایت آنها چنین موفقیتی به دست نمی آمد.
پرهیزگار اضافه کرد: تیم اجرایی فدراسیون فوتبال به مدت چند ماه درگیر برگزاری رقابت ها بود و زحمات شبانه روزی اعضای این تیم در نهایت منجر به برگزاری موفقیت آمیز رقابت ها شد. لازم است به این نکته اشاره شود که استانداردهای AFC در میزبانی از رقابت ها نسبت به سال های گذشته ارتقا پیدا کرده و به مراتب آیتم ها و موارد بیشتری از کشور میزبان درخواست می شود. با این وجود نمایندگان کنفدراسیون در تمامی بخش ها از میزبانی شایسته ایران قدردانی و تشکر کردند و این میزبانی را در حد رقابت های استاندارد جهانی و بین المللی ارزیابی کردند.همچنین تیم ها و کشورهای شرکت کننده نیز از شرایط میزبانی کمال رضایت را داشتند که این باعث خوشحالی است.
رئیس کمیته فوتسال اضافه کرد: ریاست محترم فدراسیون و همکارانشان همچنین سرپرست دبیرکلی آقای شکوری نهایت همکاری و حمایت را از این میزبانی داشتند و تمامی ظرفیت ها برای موفقیت کشور در برگزاری رقابت ها فراهم شد. در واقع این الگویی بود که به تیم برگزاری AFC توانمندی های فوتبال ایران و خصوصا شهر تبریز را نشان می داد تا بعد از میزبانی ایران از فینال لیگ قهرمانان اسیا یک اتفاق بزرگ دیگر نیز برای فوتبال کشور ثبت شود. من فکر می کنم این میزبانی شایسته می تواند زمینه ساز میزبانی فوتبال ایران از رقابت ها و رویدادهای معتبر فوتبال آسیا در رده های مختلف باشد.