ممبینی: دوره های آموزشی را با هدف کم نقص شدن عملکرد داوران برگزار می کنیم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره توجیهی داوران فوتبال ساحلی فیفا ضمن خیر مقدم به مدرس کلاس عنوان کرد: بن شعبان یکی از بهترین مدرسان داوری در سطح اروپا و جهان است. همچنین در بحث آموزش بسیار سرآمد است.  بدون شک برگزاری این دوره تاثیر مثبتی در ادامه روند داوری های لیگ خواهد داشت. از شما می خواهم در این کلاس 5 روزه نهایت استفاده را از حضور بن شعبان داشته باشیم تا این دوره بتواند نقطه عطفی برای فوتبال ساحلی کشورمان باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: بر کسی پوشیده نیست که فوتبال ساحلی ایران در دنیا  مورد توجه همگان است . دوره های آموزشی را با هدف کم نقص شدن عملکرد داوران برگزار می کنیم. آنچه مسلم است این دوره ها راه را به شما نشان می دهد تا بهترین آموزش ها را ببینید و در نهایت با تلاش در این زمینه، بتوانید به نحو احسن در مسابقات قضاوت کنید. امیدوارم از حضور مدرس فیفا بهترین استفاده را ببرید.

ممبینی با اشاره به حضور داوران در میادین بین المللی گفت: قطعا این حضور بیشتر در آینده لازمه این است که شما اطلاعاتتان را بروز کنید و دانش فنی خود را بالا ببرید برهمین اساس انتظارات ما از شما بالا می رود و امیدوارم با دقت و تجربه ای که شما داوران  در عرصه داخلی و بین المللی دارید، بتوانید قضاوتهای خوبی را انجام دهید.