برگزاری اختتاميه با شكوه ليگ دسته اول فوتبال بانوان كشور

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،آخرين روز از مرحله نهايي ليگ دسته اول فوتبال بانوان كشور به ميزباني استان البرز و ورزشگاه دكتر شريعتي كرج با انجام دو ديدار و برگزاري جشني با شكوه پايان يافت.
در اولين ديدار دو تيم پايين جدول يعني سايپا مشهد و جويندي شاپور دزفول از ساعت ١٥:٣٠به مصاف هم رفتند كه اين ديدار با نتيجه پنج بر دو به سود نماينده مشهد به پايان رسيد و اين تيم عنوان سومي اين مسابقات را كسب کرد.
در دومين ديدار دو تيم صعود كننده يعني هيات فوتبال استان البرز و آويسا خوزستان از ساعت ١٧:٤٥ به مصاف هم رفتند كه در نهايت اين ديدار با نتيجه پر گل ٦ بر ١ به سود نماينده خوزستان به پايان رسيد تا اين به عنوان قهرمان ليگ يك بانوان كشور و نماينده البرز به عنوان نايب قهرمان به ليگ برتر كشور صعود کنند.
در پايان اين ديدار جشن تجليل از تيم هاي قهرمان و نايب قهرمان مسابقات با حضور رييس و اصفهانيان عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال، غفراني مدير كل ،شميراني معاون و بيات مسئول بانوان اداره كل ورزش و جوانان، بيك وردي رييس ،عبدلي دبير و ديگر مسئولين هيات فوتبال استان البرز با اهداي کاپ قهرماني و مدال به تیم هاي قهرمان و نايب قهرمان و اجراي مراسم آتش بازي در ورزشگاه دكتر شريعتي كرج برگزار شد.
در حاشيه اين مراسم بيک وردي رييس هيات فوتبال استان البرز ضمن عرض خير مقدم به حاضرين و تبريك به تيم هاي صعود كننده به ليگ برتر كشور گفت: بسيار خوشحاليم كه در اولين حضور بانوان البرزي در تاريخ فوتبال كشور ، اين تيم توانست جواز صعود به ليگ برتر فوتبال كشور را كسب نمايد و اميدواريم توانسته باشيم ميزباني شايسته در اندازه نام استانمان البرز بوده باشيم.
همچنین رييس فدراسيون فوتبال
نيز ضمن تقدير و تشكر از مسئولين هيات فوتبال استان البرز براي ميزباني شايسته از مرحله نهايي ليگ دسته اول فوتبال بانوان كشور و تبریک به تيم هاي قهرمان و نايب قهرمان مسابقات گفت:
براي بانوان طراحي خيلي خوبي در بخش فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلي خواهيم داشت و كارهاي مثبتي در حال انجام است.
وی افزود:زير ساخت هاي ورزشگاه آزادي براي ميزباني و حضور بانوان در بازی های تیم ملی فراهم شده است و در فوتبال توجه ويژه اي به آنها داریم.ما بهترین فوتسال آسیا را در بخش بانوان داریم و فوتبال بانوان ما نیز رو به رشد است و با برگزاری المپیاد و امر استعداد یابی منتظر روزی هستیم که در فوتبال بانوان نیز در بام آسیا قرار بگیریم. 
تاج در پايان ضمن تشكر مجدد از بيك وردي رييس هيات فوتبال البرز و ديگر همكارانشان گفت : همانطور كه ميدانيد البرز اين روزها فعالترين استان كشور در ورزش فوتبال است و اتفاقات فوتبالي زيادي در اين استان در حال رخ دادن است
من استان البرز را مركز ثقل و آينده فوتبال كشور ميدانم و شك ندارم در آينده اين استان از قدرتمند ترين استان های کشور خواهد بود.