می خواهم پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهم
نجاریان:برای صعود متحد هستیم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال مجتبی نجاریان در خصوص مسابقه اول تیم امید برابر ازبکستان گفت:کادر فنی آنالیز بسیار خوبی از این بازی داشت و اطلاعات کاملی به بچه ها داده بودند. حتی روز قبل از بازی بازیکنان در خطوط مختلف جلسات جداگانه با اعضای کادر فنی داشتند و در مورد وظایف تک تک نفرات صحبت شد. ما با شناخت کامل مقابل ازبکستان قرار گرفتیم و اگر اشتباهات فردی نبود می توانستیم این تیم را شکست بدهیم. خود من بعد از بازی مقابل قطر برای دومین بار در ترکیب تیم قرار گرفتم و امیدوارم کادر فنی از عملکردم رضایت داشته باشند.
مدافع راست تیم امید همچنین در خصوص ورود یکباره خودش به ترکیب این تیم در اردوی قطر گفت:آقای استیلی به من اعتماد کردند و این مسئله نشان می داد بازی های لیگ خیلی برای ایشان اهمیت داشت چون خوشبختانه در لیگ به ترکیب اصلی رسیدم و به طور ثابت بازی می کردم مورد اعتماد کادر فنی قرار گرفتم و در قطر بعد از چند جلسه تمرین تشخیص دادند که می توانم وارد ترکیب شوم. این اعتماد برای من ارزش زیادی دارد و می دانم باید قدر چنین فرصتی را بدانم. از آقای استیلی و همکارانشان تشکر می کنم و می خواهم پاسخ این اعتماد را در زمین بدهم.
نجاریان در پایان پیرامون بازی دوم مقابل کره جنوبی گفت:اعتماد بنفس و روحیه بچه ها بالاتر رفته ، متحدل و یکدل هستیم و جو تیم بسیار خوب است. می خواهیم برای صعود از گروه با تمام وجود بجنگیم. می دانیم در گروه سختی قرار داریم که اولین بازی مقابل ازبکستان قهرمان دوره قبل بود و دومین بازی مقابل کره جنوبی که همیشه از بهترین هاست اما اگر توان واقعی خودمان را نشان بدهیم هیچ تیمی در اینجا حریف ما نیست و با دعای خیر مردم می توانیم موفق باشیم.