تاريخ تولد: 1354/05/01
سوابق:
وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی به پایان رسانده است و فعالیت خود را از سال 1379 در بخش روابط بین الملل آغاز کرد و در حال حاضر سرپرست روابط بین الملل فدراسیون و ناظر فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است.
بازیهای تحت نظارت
ردیف تاریخ تیم تیم توضیحات
1 1391/02/27 بنی یاس امارات پاختاکور ازبکستان لیگ قهرمانان آسیا 2012
2 1391/02/12 سنترال کست مارینس استرالیا تیانجین تدا چین لیگ قهرمانان آسیا 2012
3 1391/01/22 کاظما کویت الاوربا یمن ای اف سی کاپ 2012
4 1391/01/02 سئونگنام کره جنوبی تیانجین تدا چین لیگ قهرمانان آسیا 2012
5 1390/12/10 عمان تایلند مقدماتی جام جهانی 2014
6 1390/09/02 قطر کره جنوبی مقدماتی المپیک 2012
7 1390/07/19 استرالیا عمان مقدماتی جام جهانی 2014
8 1390/03/29 لبنان مالزی مقدماتی المپیک 2012
9 1390/03/04 فونام پنه کامبوج نفتچی قرقیزستان جام ریاست جمهوری 2011
10 1390/03/02 دون بوسکو سری لانکا نفتچی قرقیزستان جام ریاست جمهوری 2011
11 1390/03/02 آباهانی بنگلادش فونام پنه کامبوج جام ریاست جمهوری 2011
12 1390/02/31 فونام پنه کامبوج دون بوسکو سری لانکا جام ریاست جمهوری 2011
13 1390/02/13 الجایش سوریه الفیصل اردن ای اف سی کاپ 2011
14 1390/01/23 الفیصل اردن النصر کویت ای اف سی کاپ 2011
15 1389/12/24 النصر لبنان دیمپو هند ای اف سی کاپ 2011
16 1389/12/18 بنگلادش کویت مقدماتی المپیک 2012
17 1389/02/22 القادسیه کویت برادران چرچیل هند ای اف سی کاپ 2010
18 1389/01/25 استقلال ایران الاهلی عربستان لیگ قهرمانان آسیا 2010
19 1389/01/04 الاتحاد سوریه النجم لبنان ای اف سی کاپ 2010
20 1389/01/03 استقلال ایران الغرافه قطر لیگ قهرمانان آسیا 2010
21 1388/12/18 استقلال ایران الجزیره امارات لیگ قهرمانان آسیا 2010
22 1388/12/04 اهلی سانا یمن الشباب اردن ای اف سی کاپ 2010
23 1391/01/06 استرالیا عمان بازیهای مقدماتی جام جهانی 2014
24 1391/12/16 الفیصل اردن دوفار عمان ای اف سی کاپ 2013
25 1392/01/20 راوشان تاجیکستان القادسیه کویت ای اف سی کاپ 2013
12 12