تاريخ تولد: 1364/02/08
سوابق:
وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی در رشته زبان انگلیسی به پایان رسانده است  و از سال 1388 در بخش روابط بین الملل فدراسیون مشغول فعالیت است. همچنین ناظر کنفدارسیون فوتبال آسیاست.
بازیهای تحت نظارت
ردیف تاریخ تیم تیم توضیحات
1 1391/04/03 سوریه قرقیزستان بازیهای آسیایی زیر 22 سال 2013
2 1391/04/05 پاکستان سری لانکا بازیهای آسیایی زیر 22 سال 2013
3 1391/04/08 سری لانکا سوریه بازیهای آسیایی زیر 22 سال 2013
4 1391/04/10 فلسطین قرقیزستان بازیهای آسیایی زیر 22 سال 2013
5 1391/04/13 پاکستان فلسطین بازیهای آسیایی زیر 22 سال 2013
6 1391/02/20 الفیصل اردن السوبق عمان ای اف سی کاپ 2012
7 1391/01/23 صفا (لبنان) الزوراء (عراق) ای اف سی کاپ 2012
8 1391/12/23 الهلال عربستان الریان قطر لیگ قهرمانان آسیا 2013
9 1392/02/25 القادسیه کویت فانجای عمان ای اف سی کاپ
10 1392/07/12 مقدماتی زیر 19 سال آسیا
11 1392/12/06 سویک عمان اف سی راوشان تاجیکستان ای اف سی کاپ 2014
12 1393/01/26 الاهی امارات الهلال عربستان لیگ قهرمانان آسیا 2014
13 1393/06/12 مسابقات قهرمانی زیر 16 سال آسیا
14 1393/11/15 یاداناربون میانمار واریورز سنگاپور لیگ قهرمانان آسیا
15 1394/01/19 اوراوا رد دیاموند ژاپن بیجینگ گوان چین لیگ قهرمانان آسیا 2015
16 1394/03/06 گوانگجو چین سوئنگ نام کره جنوبی لیگ قهرمانان آسیا
17 1394/03/26 کره شمالی ازبکستان مقدماتی جام جهانی 2018
18 1394/06/17 جین مالدیو مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه
19 1394/11/20 اف سی توکیو چون بوری تایلند لیگ قهرمانان 2016
20 1394/12/14 بویرام یونایتد تایلند اف سی سئول لیگ قهرمانان 2016 آسیا
21 1395/01/10 افغانستان سنگاپور مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه
22 1395/02/21 استقلال تاجیکستان طرابلس لبنان رقابت های AFC Cup
1 1