تاريخ تولد: 1363/06/23
سوابق:
وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی  و کارشناسی ارشد در زمینه ادبیات انگلیسی به پایان رسانده است و از سال 1385 در بخش روابط بین الملل مشغول فعالیت است. وی دارای مدرک مربیگری بین المللی درجه C آسیاست و سابقه ورزشی در رشته فوتبال را نیز دارد. همچنین ناظر بین المللی Fifa و Afc است.

بازیهای تحت نظارت
ردیف تاریخ تیم تیم توضیحات
1 1391/02/26 لخویا قطر النصر امارات لیگ قهرمانان آسیا 2012
2 1391/02/13 استقلال ایران الریان قطر لیگ قهرمانان آسیا 2012
3 1391/01/30 آدلاید استرالیا پوهانگ کره جنوبی ای اف سی کاپ 2012
4 1391/01/02 سیتی زن هنگ کنگ یانگون یونایتد میانمار ای اف سی کاپ 2012
5 1390/12/17 الاحد لبنان وی بی ادو مالدیو ای اف سی کاپ 2012
6 1390/11/29 استقلال ایران الاتفاق عربستان لیگ قهرمانان آسیا 2012
7 1390/11/21 استقلال ایران ذوب آهن ایران لیگ قهرمانان آسیا 2012
8 1392/02/11 پاختاکور ازبکستان الشباب امارات لیگ قهرمانان آسیا 2013
9 1392/01/14 عمان عراق مقدماتی جام جهانی 2014
10 1392/02/25 جونبوک هیوندای کره جنوبی کاشیوا ریسول ژاپن لیگ قهرمانان آسیا 2013
11 1392/03/14 عمان عراق مقدماتی جام جهانی 2014
12 1392/11/19 لخویا قطر الحید بحرین لیگ قهرمانان 2014
13 1393/12/26 نپال هند مقدماتی جام جهانی 2018
14 1393/12/20 کویت ریفا بحرین رقابتهای ای اف سی کاپ 2015
15 1393/12/26 اربیل عراق اف سی ترکمنستان ای اف سی کاپ 2015
16 1394/06/12 ژاپن کامبوج مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه
17 1394/11/20 بنیادکار ازبکستان الشباب امارات لیگ قهرمانان 2016 آسیا
18 1394/12/12 شانگهای چین سوان سامسونگ کره جنوبی لیگ قهرمانان 2016 آسیا
1 1