تعداد بازدید خبر: 421
1396/12/14-15:35
نتیجه در بازیهای تدارکاتی و دوستانه ملاک نبوده و هدفمان ارزیابی بازیکنان در شرایط مسابقه است.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان گفت: صبح امروز تیم ملی فوتبال بزرگسالان در یک دیدار تدارکاتی که در سه  تایم25 دقیقه ای برگزار شد به مصاف تیم جوانان  رفت. با توجه  به اینکه تیم ملی فوتبال جوانان به مسابقات سوچی روسیه اعزام می شود و. نیاز به بازی تدارکاتی داشت، از این موضوع استقبال کرده تا بازیکنان را ارزیابی و محک زده و با علم بیشتر نسبت به عملکرد ملی پوشان، آنها را برای اردوهای آتی دعوت کنیم.
با توجه به اینکه بازیکنان در بازیهای لیگ برتر حضور داشته و بلافاصله به اردوی تیم ملی ملحق شدند، 2 جلسه تمرینی را انجام داده و سپس در دیداری که برای تیم ما بیشتر جنبه شناخت از ارزیابی بازیکنان داشت حضور یافتیم. نتیجه در بازیهای تدارکاتی برای ما ملاک نیست و بیشتر به نحوه عملکرد بازیکنان توجه داریم.
وی در ادامه بیان کرد: هدف ما جوانگرایی درتیم ملی فوتبال بزگسالان بانوان است و با این هدف برنامه های تمرینی خود را پیگیری می کنیم.  اردوی بسیار خوبی را برگزار کردیم. خوشبختانه بازیکنان در شرایط بسیار عالی روحی، روانی و جسمانی در کنار هم تمرینات تکنیکی و تا کتیکی رو پشت سر گذاشتند. 
وی در پایان گفت: باتوجه به اینکه مسابقات رسمی تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله مقدماتی به میزبانی توکیو و در سال 2020 است، قصد داریم تا تمرینات مستمر و بازیهای تدارکاتی مختلفی را برگزار کرده تا ملی پوشان با آمادگی بالا به این رقابتها اعزام شوند.