تعداد بازدید خبر: 1357
1394/05/27-11:41
ترابیان: شرکت آل اشپورت، مورد تایید اعضا قرار گرفت
دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: نشست صبح امروز کمیته بازاریابی درباره امضا قرارداد با  اسپانسر فدراسیون فوتبال بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ عباس ترابیان، دبیر کمیته بازاریابی گفت: این نشست با حضور علی کفاشیان، دکتر علیرضا اسدی و اعضای کمیته بازاریابی برگزار شد و در خصوص موارد مختلفی به بحث و بررسی پرداختیم. در این نشست گزارش کاملی توسط محمد درخشان پیرامون مذاکراتش با شرکت های مختلف تولید البسه ورزشی در چند ماه گذشته ارائه و مفاد پیشنهادات با توجه به نوع برند های مختلف و با توجه به صرفه و صلاح فدراسیون فوتبال مطرح شد.
وی در ادامه بیان کرد: با توجه به همکاری بی شائبه و رضایت بخش شرکت آل اشپورت، نهایتا این شرکت مورد تایید اعضا قرار گرفت و مقرر شد تا محمد درخشان مفاد قرارداد مربوطه با این شرکت را به مرحله اجرا برساند تا در نهایت منتج به امضای قرارداد نهایی شود.
دبیر کمیته بازاریابی گفت: از جمله برندهایی که در گزارش مربوطه ارائه شد می توان به آدیداس، جوما اسپانیا، آرا ایتالیا، گیگووا ، سرتیک و لژیا اشاره کرد.
وی در پایان افزود: در مورد قرارداد نهایی فدراسیون فوتبال و شرکت فناپ نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و نهایتا مقرر شد تا قرارداد مربوط به این شرکت نیز به امضا برسد. همچنین در این نشست محمدرضا ساکت گزارشی مبسوطی پیرامون چگونگی همکاری با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و موافقت نامه مربوطه ارائه کرد و در همین راستا بخشی از فعالیتهای کمیته مربوطه به این همکاری را به حاضرین توضیح داد.