تعداد بازدید خبر: 663
1395/10/09-12:18
فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص ارسال مدارک اخذ میزبانی جام جهانی 2020 فوتسال صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، پس از ماهها تلاش و با حمایت مستقیم و پیگیری های مکرر وزیر ورزش و جوانان و علاقمندی ایشان در راستای توسعه و موفقیت ورزش کشور، فدراسیون فوتبال موفق شد تا کلیه فرم های مربوط به اخذ میزبانی رویداد بزرگ جهانی در سال 2020 را تکمیل و ارسال کند.
گفتنی است، 12 کشور درخواست میزبانی خود را برای این مسابقات اعلام کرده بودند و به 5 کشور نیز تا به امروز فرصت داده شده بود تا مدارک تکمیلی خود را ارسال کنند. بر همین اساس فدراسیون فوتبال پس از ماهها تلاش توانست از 10 وزارت خانه و سازمان های مربوطه امضا های لازم را اخذ و در مهلت مقرر از سوی فیفا، آنها را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کند.
بدون شک این امر بدون حمایتها، پیگیری و تلاش وزیر محترم ورزش و جوانان و دولت محترم ج.ا.ا  و وزارت خانه های مربوطه میسر نمی شد. حمایتهای دکتر سلطانی فر و علاقمندی ایشان و ورود مستقیم در راستای تحقق تکمیل مدارک باعث شد تا تمامی ضمانت نامه های لازم  با امضای وزرای وزارت خانه های مختلف که کمال همکاری را داشته اند، اخذ و در موعد قانونی (9 دی ماه 95) است، برای فیفا ارسال شود.
فدراسیون فوتبال از تلاشهای وزیر و رزش و جوانان، دولت جمهوری اسلامی ایران، وزارتخانه ها، ارگانها و مسئولان استانهای شهرهای میزبان که نهایت همکاری و حمایت از فدراسیون و فوتبال کشور را برای این امر مهم داشته و در راستای این میزبانی از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نکرده اند، تقدیر و تشکر می کند.