تعداد بازدید خبر: 696
1396/06/11-16:00
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:شرکت ایران نوین احتمالا با رای کمیته اخلاق از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال محروم خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،هدایت الله ممبینی درباره عدم اجرای مفاد قرارداد شرکت ایران نوین در قبال سازمان لیگ عنوان کرد:متاسفانه به رغم هشدارها و پیگیری های مکرر،مدیران شرکت ایران نوین همچنان به تعهدات خود عمل نکرده اند و اینچنین فدراسیون فوتبال و در واقع فوتبال ملی را در حساس ترین روزها با عدم پرداخت حقوق حقه فوتبال در تنگنا و مضیقه قرار داده اند. عدم پرداخت تعهد 30 میلیاردی شرکت ایران نوین در حالی اتفاق افتاده که فوتبال این روزها به شدت به منابع مالی نیاز دارد.
وی افزود:ضمن تشکر از مساعدت های قوه محترم قضاییه باید بگویم شرکت ایران نوین به رغم اینکه مدتی است  با حکم دادگستری تهران محکوم به پرداخت 30 میلیارد تومان شده،از دادن وجوه مربوط به قرارداد با سازمان لیگ فوتبال طفره می رود و به هیچ وجه حاضر به تمکین رای دادگاه نیست.
ممبینی خاطرنشان کرد:در حال حاضر با پیگیری رییس و هیات رییسه فدراسیون فوتبال،صدور رای کیفری دیگری در حال پیگیری است.ضمن اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم پس از  رسیدگی به پرونده شرکت مذکور،ایران نوین را احتمالا از هرگونه فعالیت  در حوزه فوتبال محروم خواهد کرد.فدراسیون فوتبال به هیچ وجه در این باره از حقوق فوتبال کوتاه نخواهد آمد و تا پایان پیگیر دریافت مطالبات خود از این شرکت در پرونده مذکور خواهد بود.