تعداد بازدید خبر: 178
1397/04/17-08:08
سامازن لیگ فوتسال برنامه نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر فوتسال را  اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، 
*هفته دوم- پنجشنبه 21/4/97- ساعت 18:00
شهرداری ساوه-پارسیان شهر قدس- فجر-ساوه
لبنیات ارژن شیراز-مس سونگون ورزقان-ابوالفتحی-شیراز
شهروند ساری- آذرخش بندرعباس- شهید سید رسول حسینی- ساری
*هفته دوم- جمعه22/4/97- ساعت 18:00
سوهان محمد سیما قم-گیتی پسند اصفهان-شهید حیدریان-قم
مقاومت البرز- مقاومت قرچک-انقلاب- کرج
اهورا بهبان-فرش آرا مشهد-علی بن ابی طالب(ع)-بهبهان
شرکت ملی حفاری ایران-سن ایچ ساوه- سالن امام رضا(ع)-اهواز
*هفته سوم- چهارشنبه 27/4/97- ساعت 18:00
مس سونگون ورزقان- شهروند ساری- شهید پور شریفی- تبریز
*هفته سوم-پنجشنبه28/4/97- ساعت 18:00
گیتی پسند اصفهان-شهرداری ساوه- پیروزی- اصفهان
مقاومت قرچک- سوهان محمد سیما قم-شهدا هفتم تیر- قرچک
آذرخش بندرعباس-اهورا بهبان- فجر- بندرعباس
*هفته سوم-جمعه 29/4/97- ساعت 18:00
پارسیان شهر قدس-لبنیات ارژن شیراز- الغدیر- تهران
سن ایچ ساوه-مقاومت البرز-فجر-ساوه
فرش آرا مشهد- شرکت ملی حفاری ایران-شهید بهشتی-مشهد
*هفته چهارم-سه شنبه 2/5/97- ساعت 18:00
اهورا بهبهان-مس سونگون ورزقان-علی بن ابی طالب- بهبهان
*هفته چهارم-جمعه 5/5/97-ساعت18:00
گیتی پسند اصفهان-پارسیان شهر قدس-پیروزی- اصفهان
شهروند ساری- لبنیات ارژن شیراز- شهید سید رسول حسینی- ساری
شهرداری ساوه –مقاومت قرچک-فجر-ساوه
سوهان محمد سیما قم-سن ایچ ساوه- شهید حیدریان-قم
شرکت ملی حفاری ایران-آذرخش بندرعباس-امام رضا( ع)-اهواز
مقاوت البرز-فرش آرا مشهد- انقلاب- کرج
*هفته پنجم-پنجشنبه 18/5/97- ساعت 18:00
پارسیان شهرقدس-شهروند ساری-الغدیر- تهران
مقاومت قرچک-گیتی پسند اصفهان-شهدا هفتم تیر- قرچک
لبنیات ارژن شیراز-اهورا بهبهان-شهید ابوالفتحی-شیراز
سن ایچ ساوه-شهرداری ساوه-فجر-ساوه
فرش آرا مشهد-سوهان محمد سیما قم-شهید بهشتی-مشهد
آذرخش بندرعباس-مقاومت البرز-فجر- بندرعباس
مس سونگون ورزقان شرکت ملی حفاری ایران( به علت عدم حضور باشگاه مس سونگون در جام باشگاه های آسیا، مسابقه فوق در 26/7/97 برگزار می شود.)
*هفته ششم- پنجشنبه25/5/97- ساعت 18:00
مقاومت قرچک-پارسان شهر قدس-شهدا هفتم تیر-قرچک
اهورا بهبهان-شهروند ساری- علی ابن ابی طالب- بهبهان
گیتی پسند اصفهان-سن ایچ ساوه-پیروزی- اصفهان
*هفته ششم-جمعه 26/5/97- ساعت 18:00
شرکت ملی حفاری ایران- لبنیات ارژن شیراز-امام رضا( ع)-اهواز
شهرداری ساوه- فرش ارا مشهد- فجر- ساوه
مقاومت البرز-مس سونگون ورزقان- انقلاب- کرج
سوهان محمد سیما قم-آذرخش بندرعباس- شهید حیدریان- قم
*هفته هفتم- پنجشنبه 1/6/97- ساعت 18:00
مس سونگون ورزقان-سوهان محمد سیما قم-شهید پورشریفی-تبریز
آذرخش بندرعباس- شهردارس ساوه-فجر- بندرعباس
*هفته هفتم- جمعه 2/6/97- ساعت 18:00
شهروند ساری- شرکت ملی حفاری ایران-شهید سید رسول حسینی- ساری
فرش آرا مشهد- گیتی پسند اصفهان-شهید بهشتی-مشهد
لبنیات ارژن شیراز-مقاومت البرز-شهید ابوالفتحی-شیراز
سن ایچ ساوه-مقاومت قرچک-فجر- ساوه
پارسیان شهر قدس-اهوارا بهبهان- الغدیر- تهران
*هفته  هشتم-پنجشنبه 8/6/97- ساعت 18:00
شهرداری ساوه-مس سونگون ورزقان-فجر- ساوه
سوهان محمد سیما قم-لبنیات ارژن شیراز-شهید حیدریان- قم
*هفته  هشتم-جمعه 9/6/97- ساعت 18:00
مقاومت قرچک-فرش آرا مشهد-شهدا هفتم تیر- قرچک
مقاومت البرز-شهروند ساری- انقلاب – کرج
گیتی پسند اصفهان-آذرخش بندرعباس-پیروزی- اصفهان
شرکت ملی حفاری ایران- اهورا بهبهان-امام رضا( ع)- اهواز
سن ایچ ساوه پارسیان شهر قدس- فجر- ساوه
*هفته  نهم- پنجشنبه 15/6/97- ساعت 18:00
مس سونگون ورزقان-گیتی پسند اصفهان-شهید پور شریفی- تبریز
*هفته  نهم- جمعه 16/6/97- ساعت 18:00
فرش ارا مشهد-سن ایچ ساوه-شهید بهشتی-مشهد
اهورا بهبهان- مقاومت البرز- علی ابن ابی طالب-بهبهان
آذرخش بندرعباس- مقاومت قرچک-فجر- بندرعباس
شهروند ساری- سوهان محمد سیما قم-شهید سید رسول حسینی- ساری
پارسیان شهر قدس-شرکت مل یحفاری ایران- الغدیر- تهران
لبنیات ارژن شیراز-شهرداری ساوه- شهید ابوالفتحی-شیراز
*هفته  دهم- پنجشنبه 22/6/97-ساعت 18:00
گیتی پسند اصفهان-لبنیات ارژن شیراز-پیروزی- اصفهان
شهرداری ساوه-شهروند ساری- فجر- ساوه
*هفته  دهم- جمعه23/6/97- ساعت 18:00
سن ایچ ساوه-آذرخش بندرعباس-فجر-ساوه
سوهان محمد سیما قم-اهورا بهبهان-شهید حیدریان-قم
مقاومت قرچک-مس سونگون ورزقان-شهدا هفتم تیر-قرچک
مقاومت البرز- شرکت ملی حفاری ایران- انقلاب- کرج
فرش آرا مشهد- پارسیان شهر قدس-شهید بهشتی- مشهد
*هفته یازدهم-پنجشنبه 5/7/97- ساعت 18:00
پارسیان شهر قدس-مقاومت البرز-الغدیر- تهران
آذرخش بندرعباس- فرش ارا مشهد-فجر- بندرعباس
شرکت ملی حفاری ایران-سوهان محمد سیما قم-امام رضا(ع)-اهواز
مس سونگون ورزقان- سن ایچ ساوه- شهید پور شریفی-تبریز
اهورا بهبهان-شهرداری ساوه- علی ابن ابی طالب-بهبهان
لبنیات ارژن شیراز-مقاومت قرچم- شهید ابوالفتحی-شیراز
شهروند ساری- گیتی پسند اصفهان-شهید سید رسول حسینی- ساری
*هفته دوازدهم-پنجشنبه12/7/97- ساعت 18:00
آذرخش بندرعباس-پارسیان شهر قدس-فجر- بندرعباس
سوهان محمد سیما قم-مقاومت البرز-شهید حیدریان-قم
فرش آرا مشهد-مس سونگون ورزقان-شهید بهشتی- مشهد
شهرداری ساوه-شرکت ملی حفاری ایران- فجر-ساوه
سن ایچ ساوه-لبنیات ارژن شیراز-فجر- ساوه
گیتی پسند اصفهان-اهورا بهبهان-پیروزی- اصفهان
مقاومت قرچک-شهروند ساری- شهدا هفتم تیر-قرچک
*هفته سیزدهم-پنجشنبه 19/7/97- ساعت 18:00
پارسیان شهر قدس-سوهان محمد سیما قم-الغدیر- تهران
مس سونگون ورزقان-آذرخش بندرعباس- شهید پور شریفی- تبریز
مقاومت البرز- شهرداری ساوه- انقلاب- کرج
لبنیات ارژن شیراز- فرش آرا مشهد-شهید ابوالفتحی-شیراز
شرکت ملی حفاری ایران- گیتی پسند اصفهان-امام رضا- اهواز
شهروند ساری- سن ایچ ساوه-شهید سید رسول حسینی-ساری
اهورا بهبهان- مقاومت قرچک-علی ابن ابی طالب-بهبهان
*پنجشنبه 26/7/97- معوقه هفته پنجم-ساعت 18:00
مس سونگون ورزقان-شرکت ملی حفاری ایران-شهید پورشریفی- تبریز