تعداد بازدید خبر: 607
1395/10/19-13:42
سلیمانی: درهای تیم ملی به روی بازیکنان باز است/
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، فروزان سلیمانی- سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برگزاری اردوی انتخابی این تیم گفت: قصد داریم تا در کنار باتجربه های تیم ملی از بازیکنان جوان استفاده کرده و در نهایت با جوانگرایی آینده تیم های ملی را تامین کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان بانوان درباره تشکیل اولین اردوی انتخابی تیم ملی در ادامه گفت: با توجه به اینکه اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی با حضور 20 بازیکن دعوت شده جوان برگزار شد، خوشبختانه بازیکنان با انگیزه و تلاش بیش از حد در تمرینات حضور داشته و سعی کردند که عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری اردوهای انتخابی اضافه شدن چند نفر از بازیکنان مستعد و جدید به ترکیب اصلی تیم ملی است. درهای تیم ملی همیشه به روی بازیکنان با استعداد و تلاشگر باز است. در این مرحله از اردوی انتخابی بازیکنانی بودند که در مسابقات باشگاهی لیگ برتر حضور داشته و مورد ارزیابی کادر فنی تیم ملی فوتسال قرار گرفتند.
وی در پایان گفت: با جوانگرایی و غربالگری در اردوی تیم ملی قصد داریم تا آینده این تیم را تامین و پر قدرت به مصاف رقبای آسیایی خود برویم.