تعداد بازدید خبر: 199
1397/04/09-09:00
برنامه زما‌نبندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال 2018  آسیا اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقات جام باشگاههای آسیا از دهم مردادماه با حضور 16 تیم به میزبانی اندونزی در دو سالن گوریونی و امونگروگو جاکارتا برگزار خواهد شد و تیم مس سونگون تبریز به عنوان نماینده ایران در گروه D با تیم های مس ، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان همگروه است. 
برنامه کامل جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا به شرح زیر است:
گروه A: واموس اندونزی، ناگویا ژاپن،‌ دالیان چین، ویکتوریا میانمار
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد
ناگویا ژاپن - دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی
ویکتوریا میانمار - واموس اندونزی، ‌ورزشگاه گوریونی
جمعه؛ ۱۲ مرداد
ویکتوریا میانمار - ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی
واموس اندونزی - دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی
یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد
دالیان چین - ویکتوریا میانمار، ورزشگاه امونگروگو
واموس اندونزی - ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی
گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، الظفره امارات، نفت الوسط عراق،‌ جیونجیو کره جنوبی
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد
الظفره امارات- نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو
جیونجیو کره جنوبی - تای‌سون‌نام ویتنام؛ ورزشگاه امونگروگو
جمعه؛ ۱۲ مرداد
الظفره امارات- جیونجیو کره جنوبی؛ ورزشگاه امونگروگو
تای‌سون‌نام ویتنام - نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو
یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد
تای‌سون‌نام ویتنام- الظفره امارات؛ ورزشگاه امونگروگو
نفت الوسط عراق- جیونجیو کره جنوبی، ‌ورزشگاه گوریونی
گروه C : چونبوری تایلند، السیلیه قطر، ارم قرقیزستان،‌ ویک‌ویپرس استرالیا
پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد
السیلیه قطر- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو
چونبوری تایلند- ‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو
شنبه؛ ۱۳ مرداد
السیلیه قطر- ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو
چونبوری تایلند- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد
چونبوری تایلند- السیلیه قطر؛ ورزشگاه امونگروگو
ارم قرقیزستان-‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ‌ورزشگاه گوریونی
گروه  D: مس سونگون ایران، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان
پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد
بانک بیروت لبنان-AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی
مس سونگون ایران- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی
شنبه؛ ۱۳ مرداد
بانک بیروت لبنان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی
مس سونگون ایران -AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد
مس سونگون ایران- بانک بیروت لبنان؛ ورزشگاه امونگروگو
AGMK ازبکستان-  سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی
مرحله یک‌چهارم نهایی:
چهارشنبه؛ ۱۷ مرداد
بازی ۱: اول گروه D – دوم گروه C؛ ورزشگاه امونگروگو
بازی ۲: اول گروه C – دوم گروه D؛ ‌ورزشگاه گوریونی
بازی ۳: اول گروه B – دوم گروه A؛ ورزشگاه امونگروگو
بازی ۴: اول گروه A- دوم گروه B؛ ‌ورزشگاه گوریونی
مرحله نیمه نهایی:
جمعه؛ ۱۹ مرداد
بازی ۵: برنده بازی ۱- برنده بازی ۳؛ ‌ورزشگاه گوریونی
بازی ۶: برنده بازی ۲- برنده بازی ۴؛ ‌ورزشگاه گوریونی
رده‌بندی: بازنده بازی ۵- بازنده بازی ۶ / یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی
فینال: برنده بازی ۵- برنده بازی ۶/ یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی