تعداد بازدید خبر: 730
1396/11/28-13:48
نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال برگزار و مصوبات آن اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با حضور علی کفاشیان، عباس ترابیان، سعیدذ نجاریان، کریم منصوری، محمدرضا غفاری و حامد نجفی برگزار و مصوبات زیر به تصویب رسید:
*مقرر شد بررسي نحوه برگزاري مسابقات ليگ برتر در سال ١٣٩٧ بعد از مسابقات دور رفت و برگشت ٨ تيم صدر جدول، مجددا به صورت پلي آف و حذفي رفت و برگشت مسابقات را ادامه تا قهرمان رقابتهای فصل ٩٧ مشخص شود.
*مقرر گرديد رقابتهای جام حذفي با شركت تيم هاي زير ٢٠ سال در سه ماهه اول سال ٩٧ برگزار شود كه دستور العمل و چگونگي برگزاري آن در اسفند ماه به هيات هاي استانها ابلاغ خواهد شد.
* با تصویب هیات رئیسه سازمان لیگ مقرر شد تا جلسه آموزشي از طريق كميته آموزش برای سرپرستان( مديران) باشگاه هاي ليگ برتر برگزار و چنانچه افراد حاضر در جلسه آموزشی، نمرات قبولی را کسب کنند، مي توانند روي نيمكت حضور داشته باشند.
در پایان جلسه مقرر شد جلساتي با هماهنگي عباس ترابيان رييس كميته فني و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی تا پايان اسفند با باشگاه هاي ليگ برتر برگزار شود تا آموزشهای لازم در خصوص  حرفه اي سازي باشگاه ها و همچنین با جمع آوري اسناد مدارك ملزومات زير ساخت ها آموزش داده شود تا مقدمات اوليه و بررسي هاي لازم جهت شروع حرفه اي گري باشگاه ها صورت گيرد.