تعداد بازدید خبر: 264
1397/02/09-16:38
رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان دقایقی را سخنرانی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بدون شک شما بازیکنان تمام تلاشتان راب رای حفظ عنوان قهرمانی بکار می گیرید. فدراسیون تمام حمایت خود را برای پشتیبانی از تیم های ملی مخصوصا تیم های بانوان بکار گرفته است.
وی گفت: با توجه به اردوها و بازیهای تدارکاتی که برگزار شد، مطمئنا آماده رقابت با حریفان سر سخت خود در رقابتهای قهرمانی فوتسال اسیا هستید. امیدوارم با دست پر به کشور بازگردید و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنید.
در ادامه رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان در باره رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران گفت: پیراهن تیم ملی به ایران آمده، این پیراهن هم طرح دارد و هم ساده نیست، 
وی افزود: ۲۰۰۰ صفحه انتقاد شده بود، حالا ما جواب می‌دهیم که پیراهن تیم ملی ساده نیست، درباره یوز ایرانی هم تلاشمان را می‌کنیم، باز با فیفا مذاکره خواهیم کرد تا آنها را متقاعد کنیم. آدیداس برند لباس تیم ملی است که یکی از بهترین کیفیت‌ها را دارد، این برند عالی است. قرار است در بازی با ازبکستان از لباس رونمایی شود.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره دیدارهای دوستانه تیم ملی هم عنوان کرد:بازی با یونان در یونان و بازی با ترکیه در همین کشور خواهد بود، اما کمپ ما در ترکیه است که بعد برای بازی به یونان می‌رویم.