تعداد بازدید خبر: 679
1396/03/29-11:55
نشست هیات مدیره جمعیت هواداران فوتبال با حضور رئیس فدراسیون فوتبال بعدازظهر روز گذشته برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات مدیره جمعیت هواداران فوتبال عصر روز گذشته با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، غلامحسین زمان آبادی، حبیب الله شیرازی، سعید فتاحی، حجت الله بهمنی  و محمدرضا تهرانی برگزار شد.
در ابتدا تهرانی، رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال ضمن خیرمقدم و تشکر از مساعدت های مسئولین فوتبال کشور که در صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی 2018 روسیه نقش موثری داشته اند. با بیان اهداف و عملکرد جهت خواستار  برخی از وظایف از جمله استانداردسازی در خصوص صدور مجوز کانوان هواداران باشگاههای فوتبال و نیز تاسیس کانون هواداران تیم ملی در صورت صلاحدید در این جهت شد.
در ادامه این نشست رئیس فدراسیون ضمن تشکر از حاضرین گفت: حضور فعال جمعیت هواداران در قالب همیاران هوادار و نیز کمک در برگزاری هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال جای تشکر و قدردانی را دارد.
وی در ادامه گفت: پیشنهاد کانون هواداران تیم ملی به این جمعیت طرح خوبی است و آن را برای فوتبال کشور سودمند می دانم و مخالفتی با آن ندارم. همچنین پیشنهاد می کنم ساکت، زمان آبادی و بهمنی حلقه اتصال فدراسیون با این طرح باشند.
در پایان به پاس تلاش های صادقانه مسئولین فوتبال کشور تابلو و لوح تقدیر جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی به مهدی تاج اهدا شد.