تعداد بازدید خبر: 447
1396/01/30-12:16
حسینی: با شرایط خوبی عازم مسابقات شده ایم/
دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درباره شرایط خود و سایر ملی پوشان برای حضور جام جهانی فوتبال ساحلی باهاما به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، پیمان حسینی در ابتدا گفت: عصر روز گذشته تهران را به مقصد استانبول ترک کردیم و 9 ساعت در هتل فرودگاهی این شهر اقامت داریم. پس از آن با پرواز 17 ساعته عازم پاناما می شویم تا ضمن اقامت یکروزه در هتل فرودگاهی، بازی دوستانه بسیار خوبی با تیم ملی این کشور داشته باشیم.
وی ادامه داد: بدون شک سفر طولانی و طاقت فرسایی داریم اما با تمهیداتی که درنظر گرفته شده از جمله اقامت در هتل های فرودگاهی ترکیه و پاناما و همچنین بودن ماساژور همراه تیم ، این امکان را داریم تا در فرصت باقیمانده تا آغاز مسابقات ریکاوری خوبی داشته باشیم. ضمن اینکه پس از حضور در باهاما بازی دوستانه خوبی برابر تیم قدرتمند تاهیتی خواهیم داشت که به شرایط تیمی و قرارگرفتن در شرایط مسابقه کمک بسزایی خواهد کرد.
حسینی در ادامه افزود: هدف اصلی ما قرار گرفتن در جمع 4 تیم و پس از آن کسب مدال مسابقات جام جهانی است. تیم ملی فوتبال ساحلی افتخارات زیادی در چند سال اخیر داشته و مدال جهانی تنها افتخاری است که اکنون برای بدست آوردن آن همگی هم قسم شده ایم.
وی در پایان گفت: شرایط بدنی و آمادگی خوبی دارم و امیدوارم بازیهای خوبی برای تیم ملی داشته باشم. ضمن اینکه تمامی بازیکنان از آمادگی کامل شرایط جسمانی و روحی برخور دارند و همه تمرکز خود را به بازی افتتاحیه جام جهانی مقابل مکزیک قرار داده ایم.