تعداد بازدید خبر: 121
1397/07/18-11:59
رئیس کمیته انضباطی درگذشت مرحوم شفیع را به جامعه ورزش و رسانه تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: غروب روز سه شنبه 17 مهر با خبر شدیم که جناب اقای بهرام شفیع به رحمت خدا رفته اند. با توجه به ارتباط تنگاتنگی که بین بخش های ورزشی رسانه ملی با فدراسیون فوتبال، مخصوصا برنامه ورزش و مردم با فدراسیون فوتبال وجود داشت، اینجانب به عنوان رئیس کمیته انضباطی که در برنامه های متعدد خدمت مرحوم بهرام شفیع رسیده ام، اولا از از طرف خودم و همکارانم در کمیته انضباطی درگذشت این عزیز را به خانواده وی تسلیت عرض می نمایم .
وی ادامه داد:  با توجه به اینکه چند هفته گذشته در یکی از آخرین برنامه های روزش و مردم با اجرای مرحوم بهرام شفیع شرکت داشتم، شنیدن خبر درگذشت استاد شفیع بسیار تکان دهنده بود . این مصیبت را به رسانه ملی و خصوصا شبکه اول سیما و همکاران ایشان در برنامه ورزش و مردم تسلیت می گوییم و با توجه به ارادتی که خدمت ایشان داشتیم، آقای شفیع در کنار متانت، معرفت و تواضعی که داشتند، در انعکاس ورزش مخصوصا فوتبال نیز منصفانه و بدون غرضی اقدام می کرد.
رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: به نظر می رسد که در مقایسه با سایر عوامل رسانه ای ایشان بسییار متفاوت بود و این تفاوت  در رقتار و  منش  متواضانعه ایشان  مشهود بود و بخش ورزشی رسانه ملی یک مجربی متفاوت را از دست داد . امیدواریم روحش قرین رحمت الهی باشد و برای خانواده آن مرحوم مخصوصا پسر عزیز ایشان آرزوی صبری جمیل داریم.