تعداد بازدید خبر: 182
1397/04/20-12:57
جلالی: عملکرد خوب تیم ملی  در روسیه توقعات مردم را بالا برده است  /
سرمربی تیم پیکان درباره عملکرد تیم ملی در جام جهانی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت و گو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجید جلالی درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در بازیهای جام جهانی روسیه روسیه  گفت: تیم ملی در روسیه خیلی خوب بازی کرد و خوشحالی مردم بزرگترین دستاورد حضور تیم‌مان در جام جهانی روسیه بوده است.
وی در ادامه بیان کرد: واقعیت این است که ما هر کاری جز این نوع بازی می کردیم نمی توانستیم چهار امتیاز بگیریم. آنچه مسلم است باید برای آینده توشه ای داشته باشیم. به هر حال نمی توانیم منکر این باشیم که عملکرد تیم ملی باعث شور و شعفی در جامعه شد و توانست روحیه شادی اجتماعی به مردم تزریق کند.
جلالی در ادامه اظهار داشت: معتقدم در فاصله نیم فصل لیگ برتر فوتبال سمینار یا همایشی درباره عملکرد تیم ملی با حضور کارشناسان فوتبال برگزار و تاثیرات آن در ابعادهای مختلف در این همایش بررسی شود. باید برای آینده ارائه طریقی داشته باشیم کی روش نزدیک به 7 سال است که در تیم ملی است و برای ما نتیجه آورده است. به هر حال از کارهای تحقیقی نباید غافل شویم. تمام تیم ها در حال پیشرفت هستند.
جلالی در پایان درباره اینکه در جام ملت‌های آسیا می‌توانیم قهرمان شویم؟ مسلما تیم ایران یکی از مدعیان جام ملت‌ها خواهد بود و با همین مدل بازی مقابل مراکش، پرتغال و اسپانیا به لحاظ نتیجه‌گیری حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهیم داشت. اما با عملکرد خوب تیم ملی در جام جهانی توقع مردم از تیم ملی بالا رفته است و این می توان چالش بزرگی برای آینده باشد.ضمن اینکه حریفان ما هم پیشرفت زیادی کرده اند و رقبای سختی داریم.