تعداد بازدید خبر: 528
1396/07/25-14:30
اعزام تورهای فوتبال جام جهانی از طریق آژانس های گردشگری انجام می شود /
پنجمین نشست شوراری راهبردی ویژه جام جهانی 2018 – روسیه  روز گذشته در روابط عمومی فدراسیون برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پنجمین جلسه شورای راهبردی ویژه جام جهانی 2018 ، با حضور رئیس، دبیرکل، مشاور بین الملل، معاون اجرایی دبیرکل،سرپرست کمیته بازاریابی، مشاور رئیس فدراسیون در امور فرهنگی و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، بعدازظهر روز گذشته (دوشنبه 24 مهرماه) در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار و درباره دو موضوع اعزام و تمهیدات فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
برهمین اساس مقرر شد اعزام از طریق آژانس های گردشگری با نظارت و هدایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انجام شود که لیست آژانس های مورد تأیید برای اعزام تورهای فوتبال جام جهانی 2018- روسیه از طریق آن سازمان به اطلاع عموم خواهد رسید.
 همچنین فروش بلیط های VIP از طریق نماینده مورد تأیید فیفا در ایران که مشخصات آن در سایت  https://hospitality.fifa.com/hospitality2018 موجود است، انجام خواهد شد. 
لازم به توضیح است، علاقمندان با مراجعه به سایت می توانند هماهنگی و اقدام لازم را برای استفاده از خدمات شرکت مذکور به عمل آورند.
گفتنی است، جزئیات بیشتر در این باره متعاقبا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.