تعداد بازدید خبر: 150
1397/08/09-12:15
جهان نجاتی:از لبنان شناختی نداریم/
مربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: اردوهای مدونی را برای حضور در دور اول مسابقات آسیایی المپیک 2020 توکیو که به میزبانی تایلند برگزار می شود، تشکیل دادیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم جهان نجاتی، مربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان درباره شرایط بازیکنان گفت: خوشبختانه ملی پوشان در وضعیت خوبی قرار دارند و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم.برنامه های تاکتیکی که مد نظرمان بود را به طور مداوم از اسفندماه برای بازیکنان مطرح و به مرحله اجرا رساندیم.
وی ادامه داد: خیلی از برنامه هایمان اجرا شد و تیم در شرایط خوبی به سر می برد . تنها مشکلی که با آن مواجه بودیم، نبود بازی تدارکاتی با تیم های خارجی بود که علیرغم تلاتش های بیش از پیش فدراسیون، متاسفانه تیم ها قبول نکردند در تاریخ های مدنظرمان به ایران سفر کنند و بازی دوستانه برگزار کنیم.
مربی تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: امارات انصراف داد و این  امرکار ما را اندکی سخت می کند. ضمن اینکه از هر گروه دو تیم صعود می کند و از گروه ما که سه تیم هست، دو تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می کند.
وی ادامه داد: بازی اول با تیم لبنان است که شناخت چندانی از این تیم نداریم . اما فیلم بازیهای تیم هنگ کنگ را در اختیار داشته و در جلسه فنی  و آنالیز  برای بازیکنان نکات مختلفی را مطرح کرده ایم. اردوی بعدی از 11  تا 13 آبانماه برگزار می شود که تنها فرصت پایانی است که برنامه های خود را برای آخرین بار مرور کنیم.
مربی تیم ملی فوتبال در پایان گفت: امیدواریم نتیجه بسیار مناسبی بگیریم و سومین تیم ملی فوتبال در بخش بانوان باشیم که به مرحله بعدی مسابقات صعود می کند. در واقع سال 97 برای بانوان بسیار خوب بوده و امیدوارم با صعودمان پاسخگوی زحمات مسئولین فدراسیون، کمیته بانوان و سازمان تیم های ملی باشیم.