تعداد بازدید خبر: 802
1396/01/22-21:00
آزمون: از هر 23 بازیکن در این تورنمنت استفاده کردیم /
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان معتقد است تیم سوریه اجازه نداد ما برنامه خودمان را در زمین پیاده کنیم. اگر آنها می توانستند بازی را متعادل کنند، ما گلهای بیشتری را نیز وارد دروازه آنها می کردیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان پس از پیروزی پرگل مقابل سوریه گفت: بعد از شکست مقابل ویتنام، تیم را از لحاظ روحی و روانی آماده کردیم و اینکه می دانستیم از گروه خودمان صعود نمی کنیم. ولی باید از حیثیت فوتبال ایران دفاع می کردیم. 
وی در ادامه بیان کرد: بچه ها امروز مقابل سوریه عملکرد قابل قبولی داشتند و تفاوت فوتبال ایران و سوریه کاملا مشخص شد. همچنین به همه نشان دادیم فوتبال ایران در حال توسعه و پیشرفت است. بازی امروز در دمای 36 درجه بالای صفر و رطوبت بالا انجام شد.  داور بازی برای حفظ سلامتی و سطح عملکرد بازیکنان، در هر دو نیمه بازی را متوقف کرد که بازیکنان از آب استفاده کنند تا در اثر گرما دچار آسیب نشوند. 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: در بازی امروز تیم سوریه اجازه نداد ما برنامه خودمان را در زمین پیاده کنیم. اگر آنها می توانستند بازی را متعادل کنند، ما گلهای بیشتری را نیز وارد دروازه آنها می کردیم. بنابراین این مسئله باعث شد تاکتیک بازیکنان امروز در زمین مسابقه اجرا نشود. از هر 23 بازیکن در این تورنمنت استفاده کردی، چرا که همه آنها آماده برای این مسابقات بودند.
آزمون در پایان در خصوص برنامه آینده گفت: با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال ایران تشکیل شده است. این نوید را می دهم ، سعی داریم این روند را همچنان ادامه دهیم. خوشبختانه با تلاش فدراسیون و پشتکار بازیکنان ملی، آماده هستیم تا در تورنمنت های مختلف بین المللی شرکت کنیم. همچنین در روزهای فیفا دی بازیهای دوستانه برگزار کنیم. در همین راستا فدراسیون فوتبال مجارستان از تیم ملی فوتبال بانوان ایران دعوت کرده است تا دو بازی دوستانه با ما داشته باشد.