تعداد بازدید خبر: 230
1397/02/04-18:41
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: شما بازیکنان گزینه های شایسته فوتسال ایران هستید که برای افتخار آفرینی و موفقیت ایران تلاش می کنید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال در بحث فوتسال سه جنبه را مورد توجه قرار  تا بتواند به اهداف خود برسد. در بخش نرم افزاری که مسئله  استعدایابی ، لیگ پویا و نظارت بر مسابقات را در دستور کاری خود دارد،در بخش سخت افزاری نیز از اصلاح مربوط به کفپوش تا احداث ساختمان جدید و مرکز  ریکاوری و  بدنسازی  که به زودی از یکی از بهترین مراکز تمرینی و علمی به شمار خواهد رفت، فعالیتهای خود را انجام داده و دربخش سوم  پرداختن به استعدادهایی که  همانند شما در دستور کاری خود قرار داد تا بتواند در میادین مختلف موفق عمل کند. در واقع نگاه بلند مدت فدراسیون فوتبال موفقیت و سربلندی ورزش ایران در بخش فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان است.
دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت:  شما بازیکنان به عنوان گزینه های شایسته فوتسال  ایران هستید ، آرزوی موفقیت دارم و معتقدم که آینده فوتسال کشور با تلاش شما عزیزان در بهترین جایگاه در آسیا و جهان قرار خواهد گرفت.