تعداد بازدید خبر: 526
1395/09/18-13:31
اعلام آمادگی ایران برای حضور در تورنمنت فوتسال گرندپریکس 
سایت فدراسیون فوتبال روسیه پس از دیدار علی کفاشیان با امیل علی اف، منتشر کرد که ایران آمادگی خود را برای حضور درتورنمنت گرندپریکس با حضور تیم های برتر جهان اعلام کرده است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، در حاشیه دیدار دوستانه تیم های ملی فوتسال ایران و روسیه، علی کفاشیان- نایب رئیس اول فدراسیون و عضو کمیته فوتسال فیفا با امیل علی اف- رئیس کمیته فوتسال روسیه و عضو کمیته فوتسال یوفا نشستی را برگزار و در خصوص توسعه فوتسال مانند برگزاری هر ساله مسابقات دوستانه بین تیم های بزرگسالان، جوانان و بانوان به بحث و بررسی پرداختند.
علی کفاشیان- نایب رئیس اول فدراسیون در خصوص برگزاری مسابقات دوستانه بانوان و آقایان در این نشست اعلام کرد که انجام مسابقات دوستانه باعث شده تا تیم های ایران و روسیه در رقابتهای جام جهانی کلمبیا عملکرد بسیار مطلوبی را داشته باشند.
همچنین کفاشیان- سرپرست کمیته فوتسال و عضو کمیته فیفا آمادگی ایران را برای حضور در تورنمنت گرند پریکس با حضور تیم های قوی دنیا مانند ایران، روسیه، آرژانتین و پرتغال اعلام کرد و گفت: در صورت برگزاری تورنمنت گرند پریکس، ایران آمادگی خود را برای این مسابقات  اعلام می کند.
در ادامه این نشست علی اف نیز اعلام کرد به دلیل فعالیت گسترده ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مسابقات فوتسال بانوان دارد ما در تلاشیم تا در اروپا این مسابقات را برگزار کنیم. 
همچنین علی اف از کفاشیان خواست تا پیشنهاد برگزاری مسابقات قهرمانی جهان فوتسال بانوان را در فیفا مطرح کند. 
گفتنی است؛ علی اف پیشنهاد همکاری در بخش آکادمی فوتسال و برگزاری سمینار های مختلف برای مربیان، داوران و همچنین انتقال تجربیات به جهت پیشرفت فوتسال دوکشور ایران و روسیه را ارائه کرد که مورد استقبال سرپرست کمیته فوتسال و نایب رئیس فوتسال و فوتبال ساحلی کنفدراسیون  قرار گرفت.