تعداد بازدید خبر: 573
1396/08/08-11:25
تاج: موتور توسعه فوتبال کشور،هیاتهای فوتبال هستند
رئیس فدراسیون فوتبال در سمینار یک روزه  نواب رئیس بانوان هیات های فوتبال استانها گفت:با برنامه ریزی و استفاده از پتانسیل های موجود،شرایط روند رو به رشد ورزش بانوان در کشور را فراهم کنید.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، گفت: برگزاری نشستهای مختلف در بخش بانوان به توسعه فوتبال کشور کمک بسزایی خواهد کرد. هدف ما این است که ورزش بانوان را در کشور توسعه دهیم و بدون شک ابزار مهم توسعه، مجموعه نواب رئیس بانوان در هیات های فوتبال استانها هستند.
وی ادامه داد: باید با فکر و برنامه ریزی به سمت توسعه پایدار در بخش بانوان پیش رفت. در حوزه فوتبال اکنون شرایط مناسبی داریم و اعتقاد شخصیم بر این است که در بخش بانوان پتانسیل موفق بودن و بهترین بودن را در آسیا داریم. درست است که کشورهای کره شمالی، ژاپن، چین و تایلند بهترین های جهان از آسیا هستند اما ما نیز باید به سمتی پیش برویم که در آسیا موفق باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: اکنون در رنکینگ فیفا در جایگاه 55 جهان هستیم و باید روند رو به رشدی را در رنکینگ داشته باشیم. معتقدم با هدف گذاری مانند تیم های فوتسال، فوتبال و فوتبال ساحلی عنوانهای برتر را کسب کنیم.
وی گفت: هدف ها باید متناسب با توانایی و توانمندی های فوتبال کشور باشد. موتور توسعه فوتبال کشور،هیاتهای فوتبال هستند. باید با فراهم کردن شرایط مناسب، مسیر رشد و توسعه را فراهم کنیم.
تاج ادامه داد: هیاتهای فوتبال سراسر کشور امکانات بسیاری دارند و باید با استفاده از نیروی های کارشناس، استفاده از سخت افزار و نرم افزار های موجود در بخش بانوان، بتوانیم استفاده بهینه داشته باشیم و موفق تر باشیم.
وی در پایان گفت: با توجه به محدودیت هایی که داریم باید با حفظ شئونات اسلامی گام به گام حرکت کنیم و پرچم ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز درآوریم.